Sportas

Dramatiškas klaipėdiečių triumfas

Nostra.lt-RKL B divizione buvo sužaisto dar ketverios rungtynės.

Kauno rajone – pergalingas „VKKM-Neptūno“ komandos metimas

Dramatiškos rungtynės užfiksuotos Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre, kur pergalę lemiamu metimu išplėšė Klaipėdos „VKKM-Neptūno“ krepšininkai (2/3).

Eriko Kubiliaus auklėtiniai išvykoje 85:83 (18:16, 17:13, 24:26, 26:28) palaužė VDU-2 ekipą (4/1).

Visų rungtynių metu vyko lygi kova. Nei viena komanda neįgijo didesnio pranašumo ir rungtynių nugalėtojas privalėjo išsispręsti pačioje rungtynių pabaigoje.

Likus 47 sekundėms iki rungtynių pabaigos, VDU-2 atstovas Dastinas Morkūnas pelnė du taškus ir padidino savo komandos pranašumą iki 3 taškų (83:80).

Tuomet savo žodį tarė Marijus Miškinis. Kitoje atakoje klaipėdietis pelnė du taškus su varžovo pražanga bei pataikęs baudos metimą išlygino rezultatą (83:83).

VDU-2 krepšininkams nepavyko atsakyti sėkminga ataka, tad lemiamas metimas priklausė „VKKM-Neptūnas“ klubui. Lemiamus taškus klaipėdiečiams pelnė Marijus Miškinis, kuris pelnė du taškus ir beveik nepaliko laiko paskutinei VDU-2 atakai.

Po minutės pertraukėlės šeimininkams nepavyko surengti sėkmingos atakos, o „VKKM-Neptūno“ krepšininkai šventė dramatišką pergalę.

Nugalėtojams Matas Staugaitis pelnė 16 taškų, po 15 surinko Tadas Rinkevičius ir Nikita Čikunov. Rungtynių herojumi tapęs Marijus Miškinis pelnė 13 taškų.

VDU-2 pergalės neatnešė sėkmingas Dastino Morkūno žaidimas. 19-metis pelnė 20 taškų bei surinko 24 naudingumo balus. Jam sėkmingiausiai talkino Steponas Baltrušaitis pelnęs 17 taškų bei Laurynas Klimas surinkęs 15.