PramogosRenginiai

Klaipėda pagerbs nusipelniusius sportininkus

Šių metų vasario 4 d. (penktadienį) vyks svarbiausias Klaipėdos sporto renginys “Klaipėdos sporto apdovanojimai 2021”, kuriame bus pagerbti geriausių rezultatų praėjusiais metais pasiekę uostamiesčio sportininkai. Dėl visoje šalyje prastėjančios epidemiologinės situacijos ribojama “Švyturio” arenoje vyksiančio renginio trukmė ir dalyvių skaičius, tačiau tiesiogiai transliuojamą renginį internetu galės stebėti visi pageidaujantys.

Didžiausio uostamiesčio sporto apdovanojimų renginio organizatorių planus pagerbti ir padėkoti labiausiai miesto vardą sporto pergalėmis garsinusiems atletams, sporto įstaigoms ir nusipelniusiems sporto žmonėms jau antrus metus iš eilės koreguoja pandemija. Į šiemet “Švyturio” arenoje suplanuotą renginį tikėtasi pakviesti visus norinčius stebėti renginį, bet tokių ketinimų teko atsisakyti dėl nepalankios Covid -19 statistikos. Būtent todėl sporto apdovanojimų renginyje galės dalyvauti vos keli šimtai kviestinių svečių. Kiti renginį stebėti kviečiami internetu.

„Mūsų mieste yra daugiau nei 7 tūkstančiai aktyviai sportuojančių klaipėdiečių, rezultatų siekiančių vaikų, jaunimo, suaugusiųjų, neįgaliųjų, veteranų grupėse. Taip pat nemaža dalis klaipėdiečių sportuoja savarankiškai savo sveikatos labui, nesiekdami aukštų sportinių rezultatų. Sportuojantys žmonės yra žymiai stipresni ne tik  kūnu, bet ir savo dvasia, trykštantys optimizmu, spinduliuojantys geras emocijas, savo pavyzdžiu propaguojantys sveiko gyvenimo būdą. Labai norėtųsi, kad tokie harmoningų asmenybių pavyzdžiai įkvėptų kuo daugiau miestiečių ir kad sportas taptų kasdieniu jų įpročiu. Sveikindamas visą miesto sporto bendruomenę artėjančios šventės proga linkiu, kad būtumėte sveiki, energingi, žvalūs ir stipriai motyvuoti, bet kurioje situacijoje išliktumėte tvirti optimistai ir tegu jūsų pastangas vainikuoja aukšti pasiekimai, garsinantys jus ir gimtąjį miestą – Klaipėdą”, – iš anksto sporto bendruomenę sveikina Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. 

Iš viso šiemet įsteigta 16 nominacijų: „Geriausi olimpinių sporto šakų sportininkai“, „Geriausi neolimpinių sporto šakų sportininkai“, „2021 metų moterų komanda“,  „2021 metų vyrų komanda“, „Metų pergalė“, „Metų treneris“, „Metų trenerė“, „Metų sporto renginys“, „Metų jaunasis talentas“, „Metų sporto meistras“, „Už viso gyvenimo nuopelnus Klaipėdos miesto sportui“, „Metų iniciatyva“, „Mylimiausias sportininkas (-ė) “ ir „Sporto proveržis“.  Jų nugalėtojai bus apdovanoti vienetinėmis iš bronzos ir granito išlietomis Klaipėdos menininko Alfonso Lekavičiaus skulptūrėlėmis.

Miesto vadovai ir renginio organizatoriai – Klaipėdos miesto Lengvosios atletikos mokykla – primygtinai prašo klaipėdiečių, kurie sporto apdovanojimų renginį stebės gyvai, atsakingai laikytis visų saugumo reikalavimų (dėvėti respiratorių, laikytis saugaus atstumo, rankų higienos), o pajutus viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymius nedalyvauti renginyje – likti namuose.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close