Koncertai

Programa „Vario tiltai“ pakvies į brass kvinteto koncertą

 

Klaipėdos brass kvinteto koncerte šįkart svečiuosis jaunieji kolegos iš Vilniaus – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos brass ansamblis, vadovaujamas Mariaus Balčyčio. Šį žmogų pažįstame kaip puikų trombonininką, tačiau būsimoje programoje jis negros, bet diriguos ansambliui. Atlikėjas yra baigęs Klaipėdos S. Šimkaus konservatoriją, garsėjančia puikiu pūtikų rengimu, o dabar jo studentų kolektyve groja keletas buvusių „šimkiukų“.

Beje, iš penkių Klaipėdos brass kvinteto narių net keturi – Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas) ir Vidmantas Liasis (tūba) – mokėsi toje pačioje S. Šimkaus konservatorijoje. Tik vienintelis Alius Maknavičius trimito grojimo pagrindų sėmėsi Kauno J. Gruodžio konservatorijoje.

Programa „Vario tiltai“ sujungs įvairaus amžiaus ir skirtingos meninės patirties atlikėjus, grojančius pučiamaisiais instrumentais (tiesa, LMTA brass ansamblio sudėtyje bus ir mušamieji). Ji taip pat suvienys uostamiestyje ir sostinėje dirbančius, klasiką ir moderniąją kūrybą grojančius bei klausančius žmones. KKS I aukšto fojį prisipildys skambaus vario gaudesio, kuris tikrai pažadins iš žiemiško stingulio.

Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba). Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Brass ansamblis (vadovas ir dirigentas Marius Balčytis)

Programa: Johann Sebastian Bach, Richard Wagner, Gustav Holst, Lionius Treikauskas ir kt.

Renginio pradžia: 2018-03-21, trečiadienis 18:30

Parengta pagal pranešimą spaudai

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close