Parodos

„Gyvi taškai. Klaipėda“ kvies įsitraukti visus miestiečius

Šiandien (vasario 15 d., 17 val.) pristatoma dar viena paroda bei socialinis projektas „Gyvi taškai. Klaipėda“. Dalyvaujamasis socialinis projektas „Gyvi taškai. Klaipėda“ – tai kūrybinių dirbtuvių ciklas bei interaktyvi interneto svetainė www.gyvitaskai.com, kurių tikslas – skatinti klaipėdiečius bei miesto svečius pasidalinti savo įspūdžiais, patirtimis ir pastebėjimais apie jiems įsimintinas Klaipėdos vietas ir tokiu būdu prisidėti prie unikalaus miesto veido atskleidimo pačių gyventojų lūpomis bei išryškinti uostamiesčio emocinius traukos taškus.

Svetainėje pateiktame miesto žemėlapyje ne tik galima dalintis savomis istorijomis, bet ir sužinoti intriguojančių faktų iš miesto praeities bei pamatyti, kurios Klaipėdos erdvės skirtingais laikotarpiais yra „gyviausios”, t. y. sutelkia daugiausiai miesto gyventojų ir lankytojų asmeninių patirčių. Žemėlapis laikui bėgant vis pildomas, nuolat kinta, kaip ir pats gyventojų santykis su miestu.

KKKC Parodų rūmuose pristatant projektą parodos ekspozicija bus sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoji dalis skirta interneto svetainei – lankytojai ne tik galės ją išbandyti ir susipažinti su ten paskelbta medžiaga, bet ir pasidalinti savomis istorijomis. Antrąją ekspozicijos dalį sudarys projekto metu užfiksuotų istorijų rinkiniai bei klaipėdietės fotografės Astos Poškienės fotoaparatu įamžintos akimirkos iš Klaipėdos miesto kasdienybės – gyvo miesto atspindžiai.

KKKC Parodų rūmai, prisitaikydami prie Klaipėdos šviesų festivalio programos, vasario 15–17 d. keičia darbo laiką: lankytojai laukiami nuo 14 iki 22 val.

KKKC projektas „Gyvi taškai. Klaipėda” organizuojamas bendradarbiaujant su VšĮ Dizaino edukacijos laboratorija. Jis yra KKKC 2017 m. rezidentūros programos AIR KCCC / KKKC ETERIS dalis. Projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close