MadeinKlaipėda.lt
Home » Didžiausia kalėdinė mugė kviečia prekybai
Renginiai

Didžiausia kalėdinė mugė kviečia prekybai

Kalėdos

Mugiucentras.lt organizuoja didžiausią vakarų Lietuvoje Kalėdinę mugę, kurios plotas 2,5 tūkst. kv/m. „Mėmelio Kalėdos 2018″ kviečia dalyvauti tautodailininkus, amatininkus, dizainerius bei įvairiausių prekių ženklų atstovus gruodžio 20 – 23 dienomis po Teniso arenos stogu, Klaipėdoje.

Paskutinį savaitgalį prieš didžiąsias metų šventes mugė sukvies klaipėdiečius ir miesto svečius kalėdinių dovanų ir vaišių maratonui. Tradicija tampanti, jau trečius metus organizuojama mugė šiemet keliasi į patalpas – Teniso areną. Mugė vyks keturias dienas ir po vienu stogu talpins daugiau kaip 150 prekybinkų iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių.

Anot mugės organizatorės Giedrės Žurkauskaitės, mugė akcentuojasi į nemasinės gamybos prekių asortimentą. “Mugės prekybininkus atrenkame pagal jų siūlomas prekes. Tautodailės ir senųjų amatų gerbėjams bus galima rasti išskirtinių rankų darbo gaminių. Mugės lankytojai čia galės įsigyti lietuviškų prekės ženklų kurtų papuošalų, drabužių, aksesuarų” – teigia G. Žurkauskaitė.

Kasmet mugėje dalyvaujantys jau žino, kad nuobodžiauti čia nėra kada – šventės dalyvių ir svečių laukia įvairiausios pramogos, užsiėmimai šeimoms su vaikais bei gausybė naudingų patarimų, kuriais dalinsis į šventę atvykę prekybinkai. Mugės metu gerą nuotaiką garantuos šventinis koncertas, tad apsilankyti tikrai verta.

“Tikimės sulaukti didžiulio klaipėdiečių ir miesto svečių susidomėjimo. Arena bus pasiruošusi talpinti rekordinį mūsų mugės lankytojų skaičių.” – teigia organizatoriai.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika