Renginiai

Janės pusryčiai ir mankšta su Saule Jūrų muziejuje

Birželio 24-ąją – ilgiausią metų dieną Jūrų muziejus kviečia džiaugtis gamtos dovanomis ir pradėti ją mankšta arčiausiai Saulės, naujojoje erdvėje – apžvalgos aikštelėje  ant delfinariumo stogo. Nuo jo atsiveria unikali Kuršių nerijos ir Klaipėdos uosto įplaukos panorama.

Apžvalgos aikštelėje 10.30-11.10 vyks rytinė mankšta su Parko intervalinių treniruočių instruktorėmis. Instruktorė Rita Gidvainytė pasakoja, kad šios  treniruotės yra labai naudingos, nes jų metu trumpi aukštesnio intensyvumo intervalai keičiami poilsiu.

– Visos treniruotės vyksta tik su savo svoriu, be jokių papildomų priemonių, yra tinkamos įvairaus fizinio pajėgumo žmonėms , – sako instruktorė.

Norintys dalyvauti mankštoje, turi užsiregistruoti, nes vietų skaičius yra ribotas. Taip pat būtina pasirūpinti patogia, judesių nevaržančia apranga, sportine avalyne bei mankštos kilimėliu.

Po treniruotės, pasisėmus vasarinės energijos, mankštos dalyviai kviečiami piknikui į vėlyvus Janės pusryčius Etnografinės pajūrio žvejo sodybos sodelyje.

Pasak Lietuvos jūrų muziejaus Olgos direktorės, Klaipėdoje apskritai nėra erdvių Vakaruose įprastiems šiltojo meto piknikams, pasisėdėjimams ant žolės.

– Todėl norime paraginti klaipėdiečius ir miesto svečius dažniau ateiti su paklotėliais ir užkandžiais piknikams prie Etnografinės pajūrio žvejo sodybos, — sako Olga Žalienė. – Gamta čia ypatingai graži. Ypač per Jonines, kai viskas veša ir kupi.

Per Jonines muziejaus ekspozicijose lankytojų laukia ir nemokamos edukacinės programos: 13.00-13.30 – pažintis su Etnografine pajūrio žvejo sodyba: „Ei, kieno kieno žalias kiemelis…“. 13.30-13.50 Edukacinė popietė „Vardan jūros aukso“ vidutiniame žvejybos traleryje „Dubingiai“.

PROGRAMA

10.30-11.10 Rytinė mankšta su Saule ant delfinariumo apžvalgos aikštelės su Parkas Intervalinės Treniruotės treniruočių instruktorėmis Rita ir Egle!

11.15-11.30 Kaliforninių jūrų liūtų pasirodymas (mokama).

12.00-12.40 Delfinų pasirodymas (mokama: www.ljm.lt).

12.45-13.45 Vėlyvi Janės pusryčiai ant žolės Etnografinėje pajūrio žvejo sodyboje.

13.00-13.30 Pažintis su Etnografine pajūrio žvejo sodyba: „Ei, kieno kieno žalias kiemelis…“ (NEMOKAMAI).

13.30-13.50 Edukacinė popietė „Vardan jūros aukso“ vidutiniame žvejybos traleryje „Dubingiai“ (NEMOKAMAI).

Kaip atvykti?

Keltas Klaipėda-Smiltynė 10.00 val. (Senoji perkėla, Danės g. 1)

Kelto informacija: +370 46 31 11 17, +370 698 54050, www.keltas.lt

Nuo perkėlos Smiltynės pusėje į renginio vietą nemokamai veš Lietuvos jūrų muziejaus autobusas.

0 0 vote
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close