Renginiai

Kalėdas Delfinariume sutiks ir Karlsonas su Mažyliu

Klaipėdos jūrų muziejus kviečia švęsti Kalėdas ir sutikti Naujuosius delfinų draugijoje, prie kurios šiemet prisijungė Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant… delfinariumo stogo. Kartu su jais pasitiksime Kalėdų senelį. Tai spektaklis – ne tik ant žemės, vandenyje, bet ir ore! Unikali galimybė dar kartą dideliems ir mažiems išgyventi, pamatyti, patirti vienintelius Lietuvoje artistus, šokančius ore!

Spektaklių režisierė – Rūta Bunikytė, choreografas – Aurelijus Liškauskas. Vaidina: delfinai, kaliforniniai jūrų liūtai bei jų treneriai, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro artistas Aurelijus Liškauskas.

Pagaliau skrajoklis ir svajoklis Karlsonas su savo geriausiu draugu Mažyliu atskrido į Kalėdinį Delfinariumą, kur jų laukia, be abejo, niekada nesibaigiantys nuotykiai. Liūdnajam Mažyliui tikrai neteks liūdėti, nes jis atsitiktinai, bet labai laimingai, pateko į sunkiai numanomų įvykių sūkurį. Karlsonas, kaip pašėlęs skraidys delfinariumo palubėje. Net tik skraidys, bet ir atliks tokius triukus, kad nuo jų visiems užims kvapą. Katė Matilda pasirodys besanti … breiko šokėja. O namų darkytoja Freken Bok jau kepa skaniuosius pyragėlius su uogiene…

Kalėdos šiemet Delfinariume tikrai išskirtinės. Dar niekada čia nebuvo kvapą gniaužiančių ar juoko ašarą išspaudžiančių triukų. Skraidys artistai, delfinai nuo jų neatsiliks – jie skries vandens platybėmis pasitikti Kalėdų. Breiko šokėja katė virtuozė Matilda jau repetuoja savo ir šmaikščiųjų kaliforninių jūrų liūtų pasirodymą.

Pasirodymai:

  • Gruodžio 17, 23, 26 d. – 12.00 val;
  • Gruodžio 17, 21, 23, 26 d. – 15.00 val;
  • Gruodžio 31 d. – 15.00 val

 

Gruodžio 21, 22 d. 12.00 val. spektakliai – IŠPARDUOTI.

Gruodžio 16 d. 12.00 ir 15.00 val. spektakliai – IŠPARDUOTI

Bilietai internetu – www.ljm.lt

muziejus.lt informacija

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close