MadeinKlaipeda.lt
Home » Teatro aikštėje – nepaprasta ekskursija po Jeruzalę
Renginiai

Teatro aikštėje – nepaprasta ekskursija po Jeruzalę

Klaipėdos eglė
Nuotr.: Jūros šventė

Kalėdinių renginių sąrašą Klaipėda papildo įspūdingu ir unikaliu projektu – lėlių paroda „Diena, kai gimė Išganytojas“ arba „Pasivaikščiojimas po stebuklo laukiančią Jeruzalę…“. Žvilgsnis į parodą – tai nepaprasta kelionė laiku, šuolis daugiau nei 2000 metų atgal ir galimybė išvysti, koks buvo svarbiausiojo žmonijos istorijoje kūdikėlio gimimas.
Nepaprastą žmonijos gerumo istoriją pasakojanti paroda, Teatro aikštėje nušvis gruodžio 9 d. 17 val., skambant adventinio laiko giesmėms.

Tuo tarpu šiandien, gruodžio 8 d., 11.30 val., į išskirtinę premjerą – spalvingą, nepaprastą ekskursiją, kurioje stebuklais ir mistika apipintą istoriją papasakos parodos autorė Aida Raimonda Pečeliūnienė ir gidė Monika Vasylienė.
Renginys jūsų lauks ryt Teatro aikštėje prie raudonojo kalėdinio namelio, kur lankytojai bus vaišinami karštomis sultimis ir po to prasidės kelionė po Jeruzalę.

Klaipėdos miesto savivaldybės informacija

Panašūs pranešimai

Kraunasi....

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika