Sportas

Neįtikėtinas O. Varanausko šou dramatiškai išvedė Birštono klubą į B diviziono finalą

Utenoje paaiškėjo antrasis Nostra.lt-RKL B diviziono finalo dalyvis. Juo tapo Birštono „Milasta“, kuri pusfinalyje 92:88 (27:20, 19:28, 21:14, 25:26) nugalėjo „Trakai-MAGNUS“ ekipą.

Kovoje dėl trofėjaus Aurimo Liuizos auklėtiniai susikaus su „Druskininkų“ klubu. Tuo metu „Trakai-MAGNUS“ rungtynėse dėl trečios vietos varžysis prieš Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“.

Su šia pergale „Milasta“ taip pat užsitikrino vietą kito sezono Nostra.lt-RKL A divizione.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko permaininga kova. Po pirmojo kėlinio Birštono komanda turėjo 7 taškų persvarą, bet „Trakai-MAGNUS“ atsitiesė antrajame ketvirtyje ir išsiveržė į priekį (48:46).

Po pertraukos iniciatyvą į savo rankas ėmėsi „Milastos“ lyderis Ovidijus Varanauskas. Jo tritaškis uždarė trečiąjį kėlinį ir Birštono krepšininkai vėl pirmavo (67:62).

Rungtynių pabaigoje vyravo tikra drama. Likus žaisti 1:11 minutės O. Varanauskas smeigė dar vieną tritaškį ir vėl išvedė į priekį „Milastą“ (88:86).

Lukas Bankieta išlygino rungtynių rezultatą dvitaškiu metimu (88:88), bet tuomet savo žodį vėl tarė O. Varanauskas. Šis smeigė sudėtingą dvitaškį, o apsigynus – sumetė abu baudos metimus ir įtvirtino saviškių dramatišką pergalę

Iš viso O. Varanauskas pelnė net 43 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 40 naudingumo balų.

Ignas Bilinskas pelnė 15 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 27 taškus.

„Trakai-MAGNUS“ gretose arti trigubo dublio atsidūrė Rokas Jukonis pelnęs 26 taškus, atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 32 naudingumo balų.

Vaidas Bendikas ir Lukas Bankieta surinko po 14 taškų, Vincentas Adomaitis pridėjo 12.