Regionas

Gargžduose išrinkta „Klaipėdos rajono ilgakasė 2018″

Šeštadienį, gruodžio 8 d., Gargždų Kultūros centre vyko konkursas „Klaipėdos rajono ilgakasė 2018″, kurį organizavo vaikų žaidimo centro „Kūlverstukų šalis“ direktorė Asta Pilipuitienė ir grožio salono „Deivės Oazė“ direktorė Kristina Čepienė.

Savo nuostabiais plaukais panoro pasidžiaugti net 100 dalyvių, pirmą kartą Gargžduose surengtas toks konkursas tapo dar vienu Lietuvos šimtmečiui skirtu renginiu!!!! Į Gargždų kultūros centrą susirinko ilgakasės iš Klaipėdos, Plungės, Palangos, Šilutės, Drevernos, Gargždų bei kitų Klaipėdos regione esančių miestų, salėje, talpinančioje 450 žmonių vos tilpo žiūrovai.

Gruodis, advento laikotarpis, visi laukiame šv. Kalėdų. Organizatorių tikslas buvo dar labiau suartinti šeimas, gimines artimuosius, pabūti bendrai bei pasidžiaugti mergaitėmis, nes ilgus plaukus turi ir puoselėja ne kiekviena mergaitė, tai didelis, sunkus ir atsakingas darbas ne tik mergaitei bet ir visai jos šeimai.

2018 metų ilgakasėmis pripažintos 5 grupių atstovės:

  • 1 grupė iki 5 metų, – Patricija Bartukė, plaukų ilgis 80 cm;
  • 2 grupė (6-9 m.) – Toma Dveržeckaitė, plaukų ilgis 99 cm;
  • 3 grupė (10-13 m.) – Taisija Rumianceva, plaukų ilgis 128 cm;
  • 4 grupė (14-17 m.) – Greta Vaskivaitė, plaukų ilgis 71 cm;
  • 5 grupė nuo 18 metų – Sandra Golovnia, plaukų ilgis 92 cm.

„Toks gražus renginys nebūtų pavykęs be paramos ir pagalbos, todėl renginio sumanytojos ir organizatorės už pagalbą ir paramą dėkoja Vaclovui Macijauskui ir visuomeninei organizacijai „Bendrai Visi“, Violetai Gedgaudienei, Ramunei Burbienei iš „Pirties terapijos“, bitininkui Nikolajui Gorčiakovui, siuvimo studijai „Džiuli“, Jurgitai Jurgutytei, fotografei Vitalijai Vasarei, Robertui Vaitkui ir informaciniam portalui „Kiti Gargždai“ bei kitiems palaikiusiems ir padėjusiems. Tik dirbdami bendrai mes galime sukurti neapsakomai gražius dalykus“, – pavykusiu renginiu džiaugiasi organizatoriai.

Parengta pagal pranešimą spaudai

0 0 vote
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close