MadeinKlaipeda.lt
Home » Pristatytos naujojo „Jūrininkų sveikatos priežiūros centro“ statinių vizualizacijos
Statybos

Pristatytos naujojo „Jūrininkų sveikatos priežiūros centro“ statinių vizualizacijos

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos kartu su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija skelbtame atvirame VšĮ „Jūrininkų sveikatos priežiūros centro“ projekto konkurse pateikta 12 darbų. Su konkursui pateiktais darbais galima susipažinti interneto svetainėje.

„Jūrininkų sveikatos priežiūros centras – visos šeimos gydymo centras, teikiantis tik aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas, kurios paremtos profesionalumu, paslaugumu, patikimumu ir atsakingumu bei paprastumu ir patogumu. Sveikatos priežiūros centras orientuotas į kasdienes medicinines paslaugas, šeimos mediciną. Pastatas turėtų būti modernus, aukštos energinės klasės, kokybiškas, funkcionalus, optimalaus kokybės ir kainos santykio, puikiai paskirstytas erdvėje ir integruotas urbanistinėje aplinkoje, pritaikytas skirtingoms gyventojų amžiaus grupėms, patogus ir saugus darbuotojams“, – rašoma rengto konkurso sąlygose.

Viešas darbų aptarimas numatomas sausio 11 d. 10.00 val. Kultūros fabrike,  Bangų g. 5A, Klaipėda.

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika