Stilius

Grožio specialistė Reda Mauricienė: kaip atrasti apsipirkinėjimo harmoniją?

Kiekviena šeima turi savo apsipirkinėjimo rutiną. Vieniems tai – malonumas, kitiems – tikra našta. Mažų vaikų tėvai ypač gerai žino, kad apsilankymas parduotuvėje neretai primena išsiruošimą į karo lauką. Tačiau tik ne mamai ir grožio specialistei Redai Mauricienei. Garsi Klaipėdos moteris tiki, kad susikurti harmoningą apsipirkinėjimo rutiną įmanoma, tad pasidalino savo šeimos įpročiais ir atradimais užsukusi į naujai duris PC „Molas“ atvėrusią „Pigu.lt“ parduotuvę.

Svarbiausia – greitai ir patogiai

Reda Mauricienė pasakoja, kad internetu įvairias prekes užsisako itin dažnai. Jos teigimu, toks apsipirkimo būdas yra patogus, sutaupo daug laiko bei leidžia rinktis iš didesnio asortimento.

„Internetu perku iš tiesų daug, nes dažnai ne visas prekes įmanoma gauti vietoje, ypač Klaipėdoje. Bent kelis kartus per savaitę tikrai kažką užsisakau – man tai yra paprasčiau, susitaupo laiko. Prekės pristatomos tiesiai į namus arba jas patogiai pasiimu iš prekių atsiėmimo punkto ir galvos neskauda. Papildomai, neretai prekes užsisakyti internetu renkuosi ir dėl didesnio asortimento“, – teigia pašnekovė.

Vis dėlto garsi moteris pripažįsta, kad yra prekių, kurias ji išskirtinai perka tik fizinėse parduotuvėse: „Dažniausiai tai būna kvepalai, kosmetika. Nepačiupinėjusi, nepauosčiusi negaliu žinoti, ar man patiks ir tiks išsirinktas produktas. Tai yra pagrindiniai dalykai, kurių išsirinkti važiuoju į fizinę parduotuvę.“

Nustebino didelis kvepalų asortimentas

R. Mauricienė atskleidžia, kad kvepalus ir kosmetiką ji dažniausiai renkasi „Pigu.lt“ fizinėje parduotuvėje, kuri neseniai persikėlė į PC „Molą“.

„Kai ši parduotuvė persikėlė į man labai patogią lokaciją, iškart joje apsilankiau. Čia radau kvepalus, kurių galvojau, kad Lietuvoje net nėra. Visuomet prašydavau, kad draugai ar šeima man juos nupirktų oro uoste ar užsienyje. Labai apsidžiaugiau, kai pamačiau, kad tie kvepalai yra būtent „Pigu.lt“ fizinėje parduotuvėje ir man nebereikės sukti galvos, kur jų nusipirkti“, – neslepia emocijų R. Mauricienė.

Apsipirkinėjimas su šeima neturi būti kančia

Kalbant apie apsipirkinėjimą su visa šeima, moteris akcentuoja, kad labai svarbu visas reikiamas prekes rasti vienoje vietoje: „Anksčiau nežinojau, kad „Pigu.lt“ fizinėje parduotuvėje yra ir vaikiškų drabužių. Kai užėjau, mane nustebino šių rūbelių asortimentas. Kitose rūbų parduotuvėse nebūna tokio didelio vaikiškų drabužių pasirinkimo, kokį atradau čia. Su mergaičių drabužiais visuomet yra lengviau, o aš auginu berniuką, kuriam drabužėlių pasirinkimas neretai būna labai skurdus.“

Pašnekovė priduria, kad nemėgsta ryškiaspalvių drabužių – jų nenešioja nei pati, nei perka vaikui. Dažniausiai savo sūnui ji renka ramesnių spalvų aprangą, taip pat didelį dėmesį skiria drabužių kokybei ir patogumui.

„Apsipirkinėjimas gali tapti kokybišku laiko leidimu kartu su šeima. Man su savo vaiku patinka apsipirkinėti, nes jis mėgsta pats išsirinkti žaislus ar rūbus, o aš taip pat mėgstu leisti laiką parduotuvėse. Mano akį iškart patraukė „Cool Club“ drabužių linija. Ne tik pasirinkimas didelis, bet ir prieinamos kainos bei gera kokybė. Manau, kad naujoje rudens kolekcijoje kiekviena mama ras kažką naujo savo vaikui“, – atradimais dalijasi mama. Ji taip pat džiaugiasi, kad „Pigu.lt“ prekybos centre internete yra ir geriausias žaislų pasirinkimas.

Klientų patogumui „Pigu.lt“ fizinė parduotuvė Klaipėdoje PC „Molas“ (Taikos pr. 139) dirba 7 dienas per savaitę. Parduotuvėje galima ir apsipirkti, ir patogiai nemokamai atsiimti internetu užsakytas prekes. Taip pat yra speciali vieta atsiimti stambiagabarites prekes: baldus, buitinę techniką ir t.t. 

Straipsnis paruoštas bendradarbiaujant su Pigu.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close