Verslas

Klaipėdoje – naujas „Wurth“ aptarnavimo centras

Klaipėdoje atidarytas naujas vokiečių koncerno „Wurth Lietuva“ klientų aptarnavimo centras. Tai trečioji bendrovės parduotuvė uostamiestyje, pranešė bendrovė.

Nauja „Wurth“ parduotuvė įsikūrė „Uostamiesčio verslo centro“ komplekse. Šio aptarnavimo centro plotas siekia 600 kv. metrų.

„Mūsų produktų paklausa padidėjo triskart, tuo pačiu išaugo ir asortimentas. Statybinių prekių, darbo saugos bei darbo drabužių pasiūla naujajame „Wurth“ centre atitiks augančią klientų paklausą“, – pranešime cituojamas „Wurth “ Vakarų Lietuvos regiono vadovas Darius Nemčiauskis.

Jo teigimu, parduotuvė įsikūrė patogioje vietoje – vienoje iš pagrindinių gatvių Klaipėdoje. Pastaruoju metu šioje gatvėje užstatoma vis daugiau plotų, didėja mašinų srautai.

„Naujajame centre, kaip ir visoje Lietuvoje, aptarnausime savo visus sutartinius klientus, o nauji tiksliniai klientai, iki sutarties sudarymo, galės atsiskaityti ir kortele. Orientuojamės į patogumą savo tiksliniams klientams, o tam privalome atnaujinti sutartis ir duomenų bazę. Atsiprašome, jei tai sukelia šiokių tokių nepatogumų pradžioje, bet ilgainiui tai pagreitins ir pagerins aptarnavimą“, – sakė „Wurth“ Vakarų Lietuvos regiono vadovas D. Nemčiauskis.

„Wurth“ Lietuvoje parduoda per 15 tūkst. skirtingų pagrinde keturias produktų grupes apimančių savo prekių, skirtų profesionalams: tvirtinimo elementus, chemijos produktus, mechaninius, elektrinius ir pneumatinius įrankius, priešgaisrines ir darbo saugos prekes.

Šiuo metu koncerne dirba per 77 tūkstančių darbuotojų. Koncerno dalis bendrovė „Wurth Lietuva“ savo veiklą Lietuvoje vykdo nuo 1996 metų ir šiuo metu čia dirba per 150 žmonių.

Praėjusiais metais „Wurth Group“ apyvarta siekė 13,6 mlrd. eurų ir lyginant su 2017 m., augo 7,1 proc.

Ieva Vidūnaitė (ELTA)

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close