Verslas

Klaipėdos rajone pristatytas kitąmet iškilsiantis SBA technologijų ir inovacijų parkas

Šiandien, gegužės 7 d., Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi koncerno SBA valdomos UAB „SBA baldų kompanija“ vadovas Audrius Bendaravičius ir UAB „SBA baldų kompanija“ projektų vadovas Ričardas Babič, kurie Savivaldybės merui Broniui Markauskui, vicemerei Audronei Banionienei, Administracijos direktoriui Artūrui Bogdanovui pristatė jau atliktos bei planuojamas investicijas Klaipėdos rajone.

Šiuo metu visi, važiuojantys nuo Gargždų link Klaipėdos, dešinėje autostrados pusėje gali matyti įrengiamus privažiuojamuosius kelius, vesiančius prie SBA technologijų ir inovacijų parko. Į kelių įrengimą jau investuota 300 tūkst. eurų. Planuojama, kad kitų metų viduryje jau bus baigtas pirmasis plėtros etapas, kurio metu bus pastatyti apie 50 tūkst. kv. m ploto užimantys išsikirtinės architektūros pastatai, investuota apie 50 mln. eurų bei sukurta apie 300 darbo vietų. Teigiama, kad SBA technologijų ir inovacijų parkas stebins ne tik išskirtinės architektūros pastatais, bet ir aplinkai draugiškais sprendimais, darbuotojams patraukliomis sporto ir poilsio erdvėmis.

Susitikimo metu sutarta aktyviai bendradarbiauti, vystant šią teritoriją, sprendžiant klausimus dėl darbuotojų rengimo, aptarti klausimai dėl planuojamojo lygiagretaus kelio magistraliniam keliui A1 įrengimo.

Susitikime taip pat dalyvavo Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė, skyriaus vyriausiasis specialistas Mantas Virbauskas.

Parengė Ernesta Badalova

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close