Verslas

„Lavango group” didina pajėgumus Klaipėdos LEZ

„Lavango group” nusprendė padvigubinti pajėgumus Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje. Ši įmonė specilizuojasi maisto pramonei skirtų įrenginių gamyboje.

Priminsime, kad Klaipėdos LEZ su „Lavango group” pasirašė veiklos sutartį 2016-aisiais, kuomet įmonė pranešė apie ketinimus už 1.5 milijonus eurų statyti gamyklą įrenginių gamybai.

Naujoje 0,32 hektaro teritorijoje planuojama plėsti gamybos pajėgumus investuojant 800 000 eurų. Planuojama sukurti 15  naujų darbo vietų.

„Dabartinės mūsų gamyklos plėtra buvo neišvengiama, nes augant pajamoms ir eksportui, kito varianto tiesiog nebuvo. Dabar sieksime stiprinti savo pozicijas Skandinavijos rinkoje gaminant žuvies ir maisto apdirbimo įrenginius,” – įmonės tikslus vardija kompanijos „Lavango group direktorius Vygandas Srėbalius.

Šiuo metu pagrindiniai įmonės klientai yra iš Skandinavijos, Baltijos šalių, Rusijos, Baltarusijos, Vokietijos ir Ispanijos.

Kitu įmonės plėtros etapu taip pat bus skirta nemažai dėmesio ir inovacijoms, tokioms kaip nuosavoms metalo paruošimo bei apdirbimo staklėms, kurios leis padidinti gaminamų dalių kokybę. Įmonė taip pat planuoja teikti metalo apdirbimo paslaugas ir kitiems klientams.

„Lavango group” statybos ir įrengimo darbus planuoja baigti iki 2019-ųjų vasaros.

Parengta pagal Klaipėdos LEZ informaciją

0 0 vote
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close