MadeinKlaipėda.lt
Home » „Lidl“ atidarė parduotuvę Palangoje
Verslas

„Lidl“ atidarė parduotuvę Palangoje

LIDL

Vokiečių prekybos tinklas „Lidl“ ketvirtadienį atidarė pirmąją parduotuvę Palangoje, o kitą savaitę duris atvers dar dvi parduotuvės Visagine ir Elektrėnuose.

Teigiama, kad trijų parduotuvių atidarymas šiuose šalies miestuose iš viso sukurs daugiau nei 90 naujų darbo vietų.

Pagal prekybos tinklo pranešimą, į naująją parduotuvę Elektrėnuose, Sabališkių gatvėje, užsukti patogu bus ne tik vietiniams gyventojams, bet ir keliaujantiems magistraliniu keliu A1.

Tuo metu „Lidl“ parduotuvė Visagine pastatyta centrinėje miesto dalyje, buvusio viešbučio „Aukštaitija“ vietoje. Bendradarbiaujant su vietos savivaldybe ir kuriantis Visagine, buvo atsižvelgta ir į vietos bendruomenės poreikius, to rezultatas – netoli naujosios parduotuvės įrengta vaikų žaidimo aikštelė su poilsio zona, o Veteranų g. šalikelėje įrengti takai pėstiesiems bei nauja autobusų stotelė, teigiama pranešime.

„Tikime, kad „Lidl“ plėtra Palangoje, Visagine ir Elektrėnuose padidins konkurenciją, o tai darys teigiamą spaudimą prekių kainų lygiui bei atitinkamai bus naudinga vartotojams“, – sako „Lidl Lietuva“ centrinės tarnybos vadovas Marius Kybartas.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 39 prekybos tinklo parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje. Bendrovė aktyviai tęsia plėtrą.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika