Verslas

Neringos verslo atstovai kviečiami aptarti aktualijas

Artėjant vasaros sezonui, Neringos verslininkai gegužės 24 d. 10.30 val. kviečiami į susitikimą su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Klaipėdos departamento atstovais.
Susitikimo metu bus pristatyta Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vykdomos valstybinės kontrolės Neringoje apžvalga. Aptarti bendrieji reikalavimai ir aktualijos ūkio subjektams, teikiantiems viešojo maitinimo paslaugas. Taip pat aptarti reikalavimai mažais kiekiais gaminamiems ir vietinei rinkai tiekiamiems žuvininkystės produktams. Po šių pranešimų bus organizuojamas Neringos darbdavių bei Neringoje gyvenančių karo pabėgėlių iš Ukrainos susitikimas dėl įsidarbinimo galimybių.

Susitikimo darbotvarkė
2023 m. gegužės 24 d.

10.30-10.40    Sveikinimo žodis. Antanas Bauža, VMVT Klaipėdos departamento direktorius.
10.40-11.10    VMVT vykdomos valstybinės kontrolės Neringoje apžvalga. Bendrieji reikalavimai viešojo maitinimo įmonėms, sezoninei prekybai, aktualijos. Rita Viskantienė, VMVT Klaipėdos departamento vyriausioji specialistė – maisto produktų inspektorė, vykdanti patarėjo funkcijas.
11.10-11.40    Reikalavimai mažais kiekiais gaminamiems ir vietinei rinkai tiekiamiems žuvininkystės produktams. Verslo naujokai. Dalia Kaveckienė, VMVT Klaipėdos  departamento patarėja
11.40-12.00    Klausimai ir diskusijos.
12.00-13.00    Neringos darbdavių bei Neringoje gyvenančių karo pabėgėlių iš Ukrainos susitikimas dėl įsidarbinimo galimybių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close