Verslas

Plaukų kirpimas namuose: rekomendacijos

Visi esame įpratę kartas nuo karto keliauti į kirpyklą, tačiau įsigaliojus karantinui, tenka ieškoti kitų išeičių. Vyrams viskas paprasčiau – užtenka paimti kirpimo mašinėlę ir patrumpinti plaukus. Tačiau ką daryti moterims?

Profesionalų rekomendacijos

Mokytis kirpimo – nėra lengva. Kirpėjos mokosi kelis metus ir lanko begalę seminarų, kursų. Tačiau pagrindinis patarimas, norint apsikirpti namuose – naudoti mažas žirklutes. Kuo mažesnės žirklutės, tuo smulkesnė bus padaryta klaida.

2-3 cm likus iki galiukų – užriškite plaukų gumytę. Tai padės matyti visus galiukus vienoje vietoje. Tuomet laikykite gumytę ir kirpkite smulkiais judesiais. Taip bus mažesnė tikimybė suformuoti negražią plaukų liniją. Kuomet ilgiausių plaukų galiukų nebeliks, nuimkite gumytę ir procedūrą kartokite plaukus sušukavę į kitą pusę.

Taip pat Youtube kanale galima rasti nemažai vaizdo įrašų, kurie palaipsniui rodo kiekvieną kirpimo etapą. Štai vienas iš populiariausių pavyzdžių:

Plaukų kirpimas namuose vyrams

Plaukų kirpimas vyrams, kurie nenori skusti galvos plikai, yra tikrai nelengva užduotis. Tačiau ir čia galima atrasti sprendimų Youtube platformoje. Vieną populiariausių kirpimo metodų karantino metų, rodo Aaron Marino, kuris viską pavaizduoja ant savo paties plaukų žingsnis po žingsnio. Verta pamatyti!

5 patarimai, kurie pravers apsikerpant namuose

  • Įsigykite kirpimui pritaikytas žirkles, nes paprastos gali pažeisti plaukų galiukus. Tai padaryti galite internetinėse parduotuvėse.
  • Turėkite padėjėją, kuris palygins tas vietas, kurių nepasiekiate ar gerai nematote.
  • Kiekvieną sruogą ištempkite tarp dviejų pirštų ir naudokite pirštus kaip liniuotę. Tai padės nukirpti sruogą tiesiai. Kirpkite ne šonu, o žirklių priekine dalimi, po truputį nulygindami sruogą.
  • Prieš kirpimą plaukus gerai iššukuokite, jei reikia – šiek tiek sudrėkinkite. Atminkite, jog sudrėkinti plaukai atrodo ilgesni nei yra iš tiesų.
  • Net jei norite gerokai pasitrumpinti plaukus, nekirpkite viso plaukų ilgio iš karto! Kirpkite po kelis centimetrus. Tokiu būdu įsitikinsite, koks ilgis Jums geriausiai tinka. Jei suklysite, dar turėsite progos klaidas ištaisyti.
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close