MadeinKlaipėda.lt
Home » „PwC“ plečiasi ir atidaro biurą Klaipėdoje
Verslas

„PwC“ plečiasi ir atidaro biurą Klaipėdoje

Pasauliniam verslo konsultacijų įmonių tinklui priklausanti „PwC“, iki šiol veiklą Lietuvoje vykdžiusi Vilniuje, atidaro biurą Klaipėdoje. Naujasis „PwC“ biuras įsikurs Minijos g. 19, Verslo centre „M19“. Pirminiame plėtros etape kompanija įdarbins apie dešimt specialistų, kurie teiks audito, buhalterinės apskaitos, mokesčių, verslo teisės ir verslo konsultacijų paslaugas.

Anot įmonės atstovų, žingsnis į Klaipėdą – pribrendęs sprendimas, atsižvelgiant į klientų poreikius ir darbuotojų laiką, praleidžiamą, keliaujant iš Vilniaus biuro. Taip pat šio regiono potencialas – uosto, pramonės ir kitos sparčiai augančios įmonės – atveria naujas galimybes „PwC“ dar labiau sustiprinti savo pozicijas šiame regione.

„Reikia būti kasdien ir nuolat turėti galimybę bendrauti su vietos verslu, suprasti jų poreikius ir operatyviai bei betarpiškai teikti paslaugas. Nors technologijos leidžia susisiekti per nuotolį, bet asmeninis ryšys kuria didžiausią pridėtinę vertę mūsų klientui,“ – sako Rimvydas Jogėla, „PwC“ vadovaujantis partneris Lietuvoje.

Šiuo metu Vilniuje įsikūrusiame „PwC“ biure dirba daugiau kaip 180 darbuotojų, kurie teikia verslui mokesčių, audito ir su auditu susijusias paslaugas, verslo valdymo ir technologijų, sandorių, taip pat buhalterinės apskaitos paslaugas. „PwC“, atsižvelgdama į verslo poreikius turėti visas paslaugas iš „vienų rankų“, taip pat turi advokatų kontorą „PwC Legal“. Šiuo metu kontoroje verslo teisės klausimais konsultuoja 20 ekspertų.

2017 m. „Verslo žinių“ apklausos duomenimis „PwC“ yra geidžiamiausių mažųjų darbdavių sąraše Lietuvoje. 2017 m. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pripažino kaip vieną iš draugiškiausių įmonių jaunimui Lietuvoje.

Apie „PwC“

„PwC“ įmonės padeda organizacijoms ir fiziniams asmenims kurti vertę, kurios jie siekia. „PwC“ įmonių tinklas veikia 158 šalyse, kuriose dirba daugiau nei 236 000 žmonių, įsipareigojusių teikti kokybiškas audito, mokesčių ir konsultacijų paslaugas.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika