Sportas

Atkaklios rungtynės Klaipėdoje bei „Lūšies“ triumfas

Trečiąją pergalę šiame sezone įsirašė Šilalės „Lūšies“ krepšininkai.

Žemaitijos ekipa išvykoje 72:68 (20:17, 13:17, 17:19, 22:15) pranoko LCC tarptautinio universiteto krepšininkus (2/4).

Atkakli kova vyko visų rungtynių metu. Po trijų kėlinių priekyje buvo šeimininkai LCC krepšininkai (53:50), bet ketvirtajame kėlinyje rungtynes savo naudai persvėrė Lino Lekavičiaus vedami svečiai iš Šilalės.

Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę „Lūšies“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę paeiliui, tuo tarpu klaipėdiečiai patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą šį sezoną,

Nugalėtojus į priekį vedė 19 taškų pelnęs bei 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Linas Lekavičius, Oleksandras Misiatsas surinko 17.

LCC tarptautinio universiteto komandai po 19 taškų pelnė Nikita Sokolovas bei Kornelijus Zikas.

Kiti lapkričio 4-osios Nostra.lt-RKL čempionato rezultatai:

A divizionas

„Raseiniai“ 86:80 (27:23, 18:17, 16:20, 25:20) „Kupiškis“;

Kauno raj. „Omega-Tauras“ 99:67 (23:10, 20:20, 35:18, 21:19) Plungės „Olimpas“.

Šiaulių raj. Kuršėnų SM-„Grafų baldai“ 79:89 Akmenės r. SC-„Akmenės kraštas”.

B divizionas

BC „Pašvitinys“ 109:85 (22:24, 21:18, 40:16, 24:27) Gargždų „Gargždai-SC”;

Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ 97:74 (15:22, 28:15, 24:16, 30:21) Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“.