Verslas

„Samsung“ atidaro parduotuvę Klaipėdos „Akropolyje“

Šiais metais technologijų milžinės „Samsung“ produkcija taps dar prieinamesnė Lietuvos vartotojams – atidaroma jau šeštoji oficiali parduotuvė. Rugpjūčio 24 d., penktadienį, Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, duris atvers pirmoji specializuota ir moderni „Samsung“ parduotuvė uostamiestyje. Šiemet tai jau antroji prekybos vieta, į kurios atidarymą bendrovė kviečia visus savo fanus. Kompanija žada, kad kad jų lauks nuolaidos, įsimintinos karikatūrų dirbtuvės ir itin vertingi prizai.

„Šeštosios parduotuvės atidarymas Lietuvoje tik įrodo, kad mūsų tautiečiai vertina „Samsung“ kuriamas inovacijas, gerinančias kasdienį jų gyvenimą. Bendrovė turi aiškią verslo strategiją ir stiprią profesionalų komandą, kas leidžia judėti pirmyn – šešių oficialių parduotuvių tinklas leis būti dar arčiau savo klientų. Specializuota ir moderni parduotuvė uostamiesčio gyventojams pasiūlys tik kokybiškas prekes, paslaugas ir aptarnavimą“, – sakė Simonas Skupas „Samsung Electronics Baltic“ vadovas Lietuvoje.

Atidarymo metu lankytojai galės sudalyvauti įsimintinose karikatūrų dirbtuvėse. Trys iliustratorės metė sau iššūkį ir pasiryžo vos per 1,5 valandos nupiešti net 150-ties lankytojų karikatūras. Menininkės tam pasitelks ne įprastai naudojamus pieštuką ir popieriaus lapą, tačiau tai darys su naujausiu „Samsung“ flagmanu „Galaxy Note9“ ir jame įdiegtu „S-Pen“ rašikliu. Visos renginio metu nupieštos karikatūros pateks ant „Samsung“ karikatūrų sienos.

Taip pat, visi norintieji parduotuvėje galės išbandyti virtualios realybės įrenginius, specialiai įrengtose „Galaxy Note9“ patirčių zonose išbandyti naujausio flagmano galimybes bei kitas technologines naujoves. Atidarymo dieną visiems įrenginiams, išskyrus „Galaxy Note9“, bus taikoma 20 proc. nuolaida, specialios loterijos metu bus galima laimėti naujausią bendrovės flagmaną „Galaxy Note9“ bei kitus vertingus prizus.

Atidarymo šventė vyks rugpjūčio 24 d., penktadienį, 18.00 val.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close