Verslas

„Samsung“ Klaipėdoje atidarė naują parduotuvę

Penktadienio vakarą Klaipėdosprekybos ir pramogų centre „Akropolis“, duris atvėrė jau šeštoji specializuota ir moderni „Samsung“ parduotuvė Lietuvoje. Tai antra parduotuvė, kurią per pastarąjį pusmetį mūsų šalyje atidarė technologijų milžinė. Atidarymo šventėje susirinko gausus būrys technologijų gerbėjų, kurie nekantravo pasinaudoti visą dieną siūlytomis nuolaidomis bei sudalyvauti karikatūrų dirbtuvėse su dailininkais.

„Šeštosios parduotuvės atidarymas Lietuvoje mums leidžia būti dar arčiau mūsų klientų. Specializuota ir moderni parduotuvė uostamiesčio gyventojams pasiūlys naujausius „Samsung“ produktus, kokybiškas paslaugas, klientams visuomet padės profesionalūs konsultantai, kurie žino viską apie bendrovės įrenginius“, – atidarymo šventėje sakė Simonas Skupas „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Renginyje trys iliustratoriai metė sau iššūkį ir per valandą nupiešė net 150-ties lankytojų karikatūras. Menininkai tam pasitelkė ne įprastai naudojamą pieštuką ir popieriaus lapą, tačiau parduotuvės lankytojus įamžino su naujausiu „Samsung“ flagmanu „Galaxy Note9“ ir planšete „Tab S4“ ir juose įdiegtu „S Pen“ rašikliu.

Ne vienerius metus iliustracijas piešianti Julija Jakovleva pastaruoju metu vis dažniau piešia planšete. Ant popieriaus ji kuria savo piešinių eskizus.

„Kasdien piešiu planšete, tad ši piešimo technika man įprasta. Vis daugiau menininkų kasdieniame darbe naudojasi išmaniosiomis technologijomis, nes jos tikrai suteikia naujas galimybes išreikšti savo idėjas. Šiandien man iššūkis buvo piešti dideliu tempu, nes paprastai vienam kūriniui skiriu bent kelias valandas. Tačiau džiaugiuosi, kad turėjau galimybę išbadyti save tokiame amplua“, – sakė iliustratorė.

Samsung

Visos renginio metu nupieštos karikatūros buvo perkeltos į „Samsung“ karikatūrų sieną, kurioje buvo eksponuojama 150 piešinių su menininkų įamžintais parduotuvės lankytojais. Karikatūrų konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti vertingais prizais: naujausiu flagmanu „Galaxy Note9“, dviem išmaniosios apyrankės „Gear Fit2 Pro“ ir belaidžių ausinių „IconX“ rinkiniais.

Taip pat, visi norintieji parduotuvėje galėjo susipažinti su virtualios realybės įrenginiais, specialiai įrengtose „Galaxy Note9“ patirčių zonose išbandyti naujausio flagmano galimybes bei kitas technologines naujoves.

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close