PalangaPramogos

Atostogos Palangoje – pasaka ne tik vasarą

Jei manote, kad į Palangą ir pajūrį verta važiuoti tik vasarą, Jūs labai klystate, nes netgi kitais sezonais čia galima rasti nemažai atsipalaidavimo būdų atostogaujant. Palangoje apstu salonų ir SPA centrų, kuriuose galėsite lepintis įvairiomis procedūromis ir masažais:

Grožio ir SPA centras CUTI CUTI

Grožio ir SPA centre CUTI CUTI galite pasinerti į grožio ir malonumų sūkurį. Čia Jus pasitiks profesionalūs ir puikiai savo darbą išmanantys meistrai, garantuojantys aukštą aptarnavimo kultūrą bei paslaugų kokybę.

Jaukioje SPA zonoje, atpalaiduojančios muzikos ir kerinčių aromatų apsuptyje, užmiršite kasdienes problemas, vėl atrasite vidinę harmoniją ir įgausite naujų jėgų bei energijos. SPA procedūros užtikrins geriausius pojūčius, kurie išliks ilgam.

SPA centro paslaugos: masažai, SPA ritualai veidui, kūnui bei dviems, garinė pirtis, sūkurinė vonia ir uždari SPA vakarai.

Sveikatos centras „Energetikas“

Nuo 1986 metų veikiantis sveikatos centras „Energetikas“ teikia gydymo bei sveikatinimo paslaugas. Centras, įsikūręs prie pat Baltijos jūros, stebina apylinkių grožiu, maloniu aptarnavimu bei profesionaliomis specialistų paslaugomis.

Šiame centre Jūs galėsite dalyvauti gydomuosiuose kompleksuose, po kurių jausitės atsigavę, kupini energijos, atsikratysite sunkumo jausmo, skaudančių kaulų, sąnarių skausmų.

Sanatorija „Gradiali“

Vos už 500 metrų nuo Baltijos jūros įsikūrusi sanatorija „Gradiali“ pasitiks jaukiu interjeru, maloniu aptarnavimu, profesionaliomis procedūromis ir supančia pušų ramybe bei jūros ošimu, kuris nuteiks romantiškoms atostogoms. Sanatorijoje Palangoje teikiamos gydymo procedūros, reabilitacinis gydymas, jauninančios programos. Čia galima ramiai praleisti laisvalaikį, pasimėgauti skaniu maistu restorane, kavinėje.

SPA centras „SPA Amber Palace“

Įsikurkite Gintaro rūmuose – SPA Amber Palace, pastatytuose ant jūros kranto! Bangų mūša, jūros platybių horizontas ir nepaprastai malonios bei profesionalios SPA procedūros – viskas, ko reikia atpalaiduojančioms atostogoms…

Šiame SPA centre rasite visko – nuo viso kūno šveitimo iki gydomųjų procedūrų. Ilgas paslaugų sąrašas leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti procedūromis, kiekvienam pagal poreikius ir pomėgius.

Čia viena iš populiariausių procedūrų – kūno masažas su ąžuolo žievės ryšulėliais. Ši procedūra – tai 50 min. trukmės viso kūno ir veido masažas su ąžuolo žievės ryšulėliais. Ąžuolas jau nuo senovės naudojamas kaip gydomoji priemonė. Veido ir kūno masažas naudojant ąžuolo žievę suteiks stulbinamo švarumo, gaivos ir energijos pojūtį.

Taip pat sveikatinimosi procedūra – holistinis kūno masažas + gysločio kaukė. Holistinis – reiškia apimantis visumą, sujungiantis detales į vieną bendrą veiksmą. Tai kitokia klasika – pritaikyta šiuolaikiniam žmogui, ji veikia holistiškai, nes atitolina fizinį, emocinį nuovargį. Vienas pirmųjų atsibudusios gamtos augalų yra gyslotis. Jis žinomas kaip antimikrobinis, žaizdas puikiai gydantis pagalbininkas, bet iš tikrųjų tai yra galingas vitaminų ir biologiškai aktyvių medžiagų užtaisas, darantis didelį poveikį organizmui bei tonizuojantis odą ir užkertantis kelią jos senėjimui.

SPA Provanso kvapai Palangoje

Provanso Kvapų komandos tikslas į pagalbą pasitelkus Florame aromaterapiją, teoriją, gilias žinias kiekvienam klientui išieškoti ir pateikti išpuoselėtas paslaugas, konsultacijas ir tinkamai parinktas prekes. Verta čia apsilankyti, nes SPA centre dirba profesionali komanda, kuri suteikia nepriekaištingos kokybės masažus, taip pat klientas lepinamas ne tik procedūromis, bet ir ypatingu dėmesiu.

SPA Provanso kvapai darbuotojai atlieka ne tik masažus, bet ir kūno šveitimus, depiliacijas, veido valymus ir pan. Taigi, čia taip pat yra didelis paslaugų paketas.

Taigi, atvykę į Palangą, galėsite ne tik vaikščioti miesto gatvėmis ar mėgautis jūros ošimu, bet ir lepintis įvairiausiomis SPA paslaugomis, kurių kaip jau minėjome, čia yra išties daug.

0 0 vote
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close