Neringa

Kaip ir kam pranešti apie problemą Neringos viešojoje erdvėje?

Pastebėję sulaužytą suoliuką, nesutvarkytą viešąją erdvę, neveikiantį gatvės šviestuvą ar kitą problemą, gyventojai ir Neringos svečiai nuo šiol apie ją kviečiami pranešti telefono numeriu 8 688 88519.

Visus gyventojų ir kurorto svečių pastebėjimus dėl švaros, tvarkos, slidžių kelio ruožų,  gedimų, susijusių su gatvių bei pėsčiųjų takų apšvietimu bei kitas problemas viešosiose, Neringos savivaldybei priklausančiose, erdvėse nuo šiol registruos Biudžetinė įstaiga „Paslaugos Neringai“.

Pranešimai bus registruojami visą parą, septynias dienas per savaitę – 24/7. 

Kaip informuoja Paslaugos Neringai, registratūros pagrindinė užduotis – užregistravus pranešimą, jį perduoti atsakingiems asmenims vykdymui. Taip bus siekiama, kad reagavimo ir problemos sprendimo laikas būtų kuo trumpesnis ir gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų.

Jei pastebėjote problemą, kviečiame nedelsiant apie ją informuoti telefonu 8 688 88519. Apie skubių sprendimų nereikalaujančias problemas kurorto gyventojai ir svečiai kviečiami pranešti el. paštu [email protected]. Paslauga teikiama visoje Neringos savivaldybės teritorijoje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close