Palanga

Baigtas Palangos miesto kapinių plėtros projektas

Baigtas Palangos miesto kapinių plėtros projektas, tad amžinojo poilsio šiose kapinėse galės atgulti daugiau velionių.

Siekiant išplėsti laidojimo vietų skaičių, tam tikslui buvo pritaikyta kapinių teritorija tarp Laidojimo namų, senųjų kapinių bei kapinių šiaurinėje pusėje. Įgyvendinus kapinių plėtros projektą, Palangos miesto kapinėse atsirado 627 papildomos kapavietės, kurių kiekvienoje – po 2 laidojimo vietas.

Išplėstas ir naujosiose kapinėse esantis kolumbariumas – įrengti analogiški jau esantiems 5 vienpusiai pilko granito kolumbariumo blokai su 90 nišų (jose galima talpinti 360 urnų) bei 2 apvalūs kolumbariumai su 80 nišų (jose galima talpinti 320 urnų). Iki įgyvendinant kapinių plėtros projektą, Palangos kolumbariume poilsį galėjo rasti beveik 700 velionių.

Plečiant kapines buvo atlikta ir daugiau svarbių darbų – nuardyta dalis senos mūrinės tvoros ir vietoje jos įrengta nauja ažūrinė metalinė tvora, nutiesta šaligatvio jungtis tarp senųjų ir naujųjų kapinių, teritorijoje įrengtas apšvietimas, vandentiekis. Įrengti 4 nauji vartai ir varteliai, todėl dar patogiau patekti į kitas kapinių dalis. Taip pat buvo atnaujinta automobilių stovėjimo aikštelė bei įrengtos naujos dvi atliekų konteinerių aikštelės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close