Naujienos

Gydomojo masažo poveikis mūsų raumenims

Gydomasis masažas turi daug naudos raumenims, vienas iš jų yra raumenų įtampos ir skausmo mažinimas. Šio tipo masažas apima minkštųjų audinių, įskaitant raumenis, sausgysles ir raiščius, manipuliavimą, siekiant sumažinti skausmą ir įtampą. Taikydami spaudimą tam tikroms kūno vietoms, masažo terapeutai gali atlaisvinti įtemptus raumenis ir paskatinti atsipalaidavimą. Tai gali būti ypač naudinga asmenims, kenčiantiems nuo lėtinio raumenų skausmo ar įtampos, nes masažų terapija gali padėti valdyti šiuos simptomus ir pagerinti bendrą raumenų būklę.

Kitas gydomojo masažo privalumas raumenims yra kraujotakos ir deguonies pritekėjimo į raumenis gerinimas. Masažo judesiai sušildo raumenis, todėl padidėja kraujotaka ir deguonies tiekimas į raumenis. Šis padidėjęs kraujo tekėjimas gali padėti skatinti gijimą ir sumažinti uždegimą, taip pat pagerinti bendrą raumenų funkciją. Be to, masažas gali padėti pašalinti medžiagų apykaitos atliekas iš raumenų ir toliau gerinti raumenų sveikatą.

Gydomasis masažas taip pat gali padidinti judesių diapazoną ir lankstumą. Manipuliuojant raumenis ir minkštuosius audinius, masažas gali padėti pagerinti sąnarių judrumą ir atkurti judesių diapazoną. Tai gali būti ypač naudinga sportininkams ar asmenims, užsiimantiems fizine veikla, nes tai gali padėti išvengti traumų ir pagerinti našumą. Be to, masažas taip pat gali turėti psichologinės naudos, pavyzdžiui, sumažinti stresą ir nerimą, o tai gali dar labiau prisidėti prie raumenų sveikatos gerinimo.

Be fizinės naudos, gydomasis masažas taip pat gali turėti didelės įtakos psichinei sveikatai. Mažindamas raumenų įtampą ir skatindamas atsipalaidavimą, gydomasis masažas gali padėti sumažinti nerimo ir depresijos simptomus. Raminantis ir raminantis masažo poveikis taip pat gali padėti pagerinti nuotaiką ir pagerinti bendrą savijautą. Be to, buvo įrodyta, kad gydomasis masažas yra veiksmingas gydymas asmenims, patyrusiems emocinę traumą. Suteikdama saugią ir puoselėjančią aplinką, masažo terapija gali padėti skatinti gijimą ir sumažinti emocinį kančią.

Apibendrinant galima pasakyti, kad gydomasis masažas turi daug naudos raumenims, įskaitant raumenų įtampos ir skausmo mažinimą, kraujotakos ir deguonies pritekėjimo į raumenis gerinimą, judesių ir lankstumo didinimą. Į savo kasdienybę įtraukę reguliarius masažo seansus, žmonės gali patirti geresnę raumenų būklę, sumažinti skausmą ir įtampą bei pagerinti bendrą savijautą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close