Naujienos

Sanatorinis poilsis – ne prabanga, o būtinybė

Daugelis mūsų pasitikome Naujus metus su asmeniniais tikslais ir tikėtina, kad vienas iš prioritetinių šių metų tikslų – rūpestis savo sveikata.

Lietuviškiausias kurortas Birštonas, įsikūręs vos valanda kelio nuo Vilniaus, didžiuojasi jau 55 metus skaičiuojančios sanatorijos „Versmė“ veikla, kuri suderinusi senąsias tradicijas su šiuolaikine medicina, kviečia pasimėgauti sveikatinimo paslaugomis, naudojant čia pat išgautą gydomąjį purvą, stiprios mineralizacijos vandenį, vietos aurą ir stebuklingas rankas. Sanatorijos specialistai dirba kaip puikiai suderintas instrumentas – atlieka kokybiškus masažus ir kitas gydomąsias procedūras, teikia skanų ir visavertį maitinimą 3 kartus per dieną, o apsistoti siūlo jaukiuose apartamentuose. Sanatorijos infrastruktūra kasmet gražėja, atrodo patraukliai bei funkcionaliai ir nenusileidžia net geriausiems SPA centrams.

Gamtos dovana – gydomasis purvas

Aukštos kokybės gydomojo purvo terapija itin mėgiama sanatorijos klientų dėl procedūrų įvairovės – nuo vizitine kortele tapusios, specialia technologija atliekamos procedūros „Versmė“, iki atsipalaidavimo purvo įvyniojimo procedūroje. Sanatorija „Versmė“ savo svečius lepina net 4 skirtingomis gydomojo purvo procedūromis, o geresnei savijautai pajausti užtenka vos kelių procedūrų seansų. Gydomasis purvas žmogaus organizmą veikia dvejopai – terminiu ir cheminiu poveikiu, gerina kraujotaką, mažina skausmo pojūtį, gerina sutrikusią medžiagų apykaitą, tačiau šalia to yra nuostabi priemonė puoselėjant grožį – oda prisotinama mikroelementais ir mineralais, suaktyvinama kolageno sintezė, jaučiamas bendras kūno atsipalaidavimas – tad galima teigti, kad purvo terapija yra grožio ir sveikatos raktas, kuris leis pamiršti įtampą ir kasdienį stresą, subalansuos kūną ir protą bei sustiprins sveikatą.

Atnaujintos sveikatinimo programos – dar didesnis dėmesys svečių sveikatai
Jau eilę metų „Versmė“ garsėja savo paslaugų kokybe ir

gausa. Plėtrą diktuoja patys klientai – šiuolaikinio gyvenimo tempas nuolat didėja, o tuo pačiu auga ir  poreikis skirti daugiau dėmesio savo sveikatai bei gerovei. Vis dažniau į sanatoriją atvyksta svečiai, suvokiantys, kad reikia rūpintis ne ligų gydymu, o savo sveikatos prevencija. Atnaujintos gydomojo poilsio programos ne tik leidžia mėgautis maloniu atsipalaidavimu, bet ir turi akivaizdų teigiamą poveikį fizinei ir psichinei žmogaus sveikatai. Sanatorijos specialistų tinkamai parinktos procedūros gali padėti palengvinti skausmus, gerinti sąnarių funkciją, atkurti fizinę formą ir pagerinti bendrą savijautą. Svarbiausia, rūpintis sveikata prevenciškai, renkantis geresnį ir sveikesnį gyvenimo būdą.

Naujos galimybės

Viena seniausių, didelę patirtį turinti sanatorija „Versmė“ pavasarį pasitiks reikšmingai atsinaujinusi. Sveikatinimo įstaiga jau įgyvendina kapitalinę vieno iš trijų korpuso patalpų renovaciją, po kurios galės pakviesti sveikatintis gerokai daugiau svečių ir pasiūlyti daugiau pramogų. Pirmieji svečiai naujausiame korpuse laukiami jau vasarą.

Ne mažiau svarbu paminėti apie sanatorija „Versmė“ bendradarbiavimą su sporto bendruomene bei naujas sveikatinimo programas, skirtas būtent sportininkams.

Sanatorija „Versmė“ ir Regionų krepšinio lyga rudenį pasirašė bendradarbiavimo sutartį 2023 metų „Nostra RKL“ turnyro metu, įsteigė sveikatinimo paslaugų paketus naudingiausiems žaidėjams bei mėnesio treneriams ir teisėjams. Sanatorijos ir krepšinio lygos bendradarbiavimas yra puikus pavyzdys, kaip dvi skirtingos sritys gali drauge kurti abipusę naudą – ne tik plėtoti sveikatos ir poilsio paslaugas, bet ir skatinti sportą bei fizinį aktyvumą. Sanatorija – patraukli vieta ne tik tiems, kurie ieško poilsiui skirtos vietos, bet ir sportininkams bei krepšinio entuziastams. Sanatorija „Versmė“ tapdama oficialiu RKL partneriu, teikia specialius pasiūlymus krepšinio lygos bendruomenei, dalyvauja didžiuosiuose renginiuose, skatina sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą. Sanatorija „Versmė“ siūlo padidintą fizinį krūvį turintiems sportininkams atstatyti fizinį aktyvumą po įvairių traumų, sustiprinti sveikatą renkantis specialią, profesionalų sudarytą sporto programą,  siekdama pritraukti sportininkus ir jų šeimas. Tai ne tik didina sanatorijos populiarumą, bet ir skatina sveiką gyvenseną.

2024 m. atsinaujinusi sanatorija „Versmė“ švęs 55 metų veiklos sukaktį ir toliau puoselėdama ir išlaikydama tradicinius, laiko patikrintus sanatorinio gydymo metodus, profesionaliai teikia paslaugas, kurios padeda žmonėms susigrąžinti sveikatą, gerą savijautą ir atgauti jėgas. Šiuo metu sanatorijoje gali gydytis ir ilsėtis 280 žmonių, atidarius C korpusą 2024 m. vasarą, prisidės dar 76 vietos. Sanatorijoje šiuo metu paslaugas išsirinkti galima iš virš 50 skirtingų procedūrų, o dienos SPA centre „Grožio sodas“ specialiai šiai erdvei sukurta virš 20 skirtingų grožio procedūrų. Sanatorijoje įrengtas vaikų kambarys, kino salė, susitikimų ir konferencijų „Stiklo“ salės erdvė, veikia jauki kavinaitė.

Daugiau informacijos www.versme.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close