Naujienos

Interjero dizainerių paslaugos: ką jos apima

Vis daugiau lietuvių savo namų interjero kūrimo darbus palieka specialistams. Tiems, kurie ne tik turi estetinį pojūtį, tačiau kurdami patrauklumą nepamiršta ir praktinių aspektų, funkcionalumo, kuris leis džiaugtis visapusiškais namais.

Nusprendus samdyti interjero dizainerių komandą – svarbiausia tartis su įmone, kuri paslaugas teikia legaliai, su sutartimi bei garantijomis. Tai bus tarsi saugumo rodiklis apimantis nepriekaištingas paslaugas.

https://www.cledemaison.lt/lt specialistai dalinasi patirtimi – ką apima interjero dizainerių paslaugos ir kaip būti ramiu, kad gavote iš specialisto maksimaliai viską, kas Jums priklauso.

Techniniai planai

Sudarius sutartį su įmone, kuri pasirūpins Jūsų namų patrauklumu – pirmiausia reikia išsakyti savo idėjas bei poreikius. Jais remiantis bus kuriami techniniai planai, tam tikri šablonai, kurie galės būti taisomi tiek kartų, kiek reikia, kad tik klientas liktų patenkintas. Šiame etape itin svarbus smulkmeniškumas, detalių konkretinimas, kadangi tik tinkamai paruošti planai leis imtis tolimesnių interjero kūrimo žingsnių.

Stilistinė koncepcija

Kito etapo metu su klientu yra tariamasi dėl stilistinės koncepcijos darbų. Šiuo metu Lietuvoje karaliauja prabangi klasika, kuri derinama su modernumo potėpiais. Daugeliui žmonių patinka toks interjeras, kadangi jis pajėgus atlaikyti besikeičiančio stiliaus kismą. Tai yra, tokie namai visada bus stilingi. Kuriant namų interjerą – svarbiausia yra stilius, o ne mada.

Dekoravimas

Aptarus  esminius stilistinės koncepcijos žingsnius – toliau atliekami dekoro akcentų komponavimo darbai. Smulkmenos yra esmė, tad joms reikia skirti dėmesio nei daugeliui atrodo. Klientai dažnai galvoja, kad interjero dizaino centras yra tik baldai, spalvos, naudojamos medžiagos. Visgi, kiekvienas dekoro akcentas – ne ką mažiau svarbus. Jis užtikrina, kad patalpose bus ne tik išlaikomas tam tikras stilius, tačiau ir kuriamas daugelio taip pageidaujamas jaukumas.

Projekto valdymas ir priežiūra

Viso interjero projektavimo metu atliekamos įvairios korekcijos, kurių tikslas yra maksimaliai patenkinti kliento poreikius. Arba bent jau taip turėtų būti. Jeigu komanda nesiekia tartis su klientais – neverta toliau tęsti bendradarbiavimo su tokia įmone. Juk galiausiai Jums teks gyventi namuose, tad jie turi būti išbaigti iki mažiausių smulkmenų taip, kaip Jums labiausiai patinka.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close