Naujienos

Kaip kineziterapeutai gydo įvairias traumas ir judėjimo sutrikimus

Po patirtos traumos, operacijos ar ligos grįžti į įprastą gyvenimo ritmą gali būti sudėtinga. Kineziterapija yra sveikatos priežiūros specialybė, kuri gali padėti žmonėms atsigauti po traumų ir ligų, valdyti lėtines ligas ir pagerinti bendrą judrumą bei gyvenimo kokybę.

Kineziterapija – tai sveikatos specialybė, kuri įvertina, diagnozuoja ir gydo judėjimo sutrikimus. Tai neinvazinis gydymo būdas, galintis padėti įvairaus amžiaus žmonėms, turintiems raumenų ir kaulų sistemos traumų, demencijos, širdies ir plaučių ligų bei sporto traumų. Plačiau apie tai https://alfasteps.com/komanda/.

Kineziterapeutai yra licencijuoti sveikatos priežiūros specialistai, apmokyti diagnozuoti ir gydyti judėjimo sutrikimus. Jie naudoja įvairius metodus, padedančius pacientams atsigauti po traumų ar ligų, pagerinti mobilumą ir judesių diapazoną, sumažinti skausmą ir diskomfortą. Apžvelkime pagrindinius:

  • Rankinė terapija. Jūsų kineziterapeutas taikys įvairias taktikas, tokias kaip masažas, tempimo ir stiprinimo pratimai, kad sureguliuotų kūną tinkamais judesiais. Manualinė terapija yra pagrindinis metodas, kuriuo galima lengvai pašalinti judėjimo apribojimus.
  • Ultragarsas. Ultragarso terapija naudojama jungiamojo audinio pažeidimams gydyti. Ultragarso bangos padės generuoti šilumą giliai į jūsų kūną. Ultragarso terapija padeda atlaisvinti audinius ir paruošti juos manualinei terapijai.
  • Lazeris. Lazerio terapija naudojama raumenų ar jungiamojo audinio pažeidimams. Lazerio terapija apima tam tikro šviesos bangos ilgio naudojimą, kad paskatintų gijimo procesą. Šis gydymas padeda sumažinti raumenų skausmą, uždegimą ir nuovargį. Tai padeda terapeutui daug lengviau judinti pažeistą sąnarį sukeliant mažiau diskomforto.
  • Tempimas.  Geriausiai padeda pacientams, kenčiantiems nuo juosmens disko išvaržos. Tai naudinga mažinant skausmą ir veiksmingas gydymo būdas tiems, kurie negali sau leisti operacijos ir ilgo atkūrimo gydymo plano.
  • Funkcinė elektrinė stimuliacija. Elektrinė stimuliacija, naudojama trauminiam sužalojimui gydyti ir raumenų funkcijai atkurti. Elektrinės stimuliacijos procesas apima nuolatinį elektrinį stimulą, kuris savo ruožtu padeda raumenims susitraukti. Tai leidžia kuo greičiau atkurti tinkamą judėjimą ir funkciją.
  • Pratimai. Pratimai laikomi geriausiu skausmo gydymo ir prevencijos būdu.

Šie pratimai yra specialiai siūlomi padėti pacientams labai lengvai atlikti judesius, nukreipiant juos į raumenis ir pašalinant raumenų disbalansą. Taigi, jei jus kankina bet koks skausmas ar tiesiog norite jaustis energingesni, tiesiog apsilankykite pas kineziterapeutą ir jo padedami pasiruoškite labai greitai įveikti savo skausmus.

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close