Miestas

Atnaujinamas „Gilijos“ pradinės mokyklos sporto aikštynas

Klaipėdos „Gilijos“ pradinėje mokykloje pradėti sporto aikštyno atnaujinimo darbai. Čia bus įrengta dirbtinės žolės 1240 kv. m. ploto futbolo aikštė su kamuolių gaudyklėmis, 2 nauji bėgimo takai, liejamos sintetinės dangos lengvosios atletikos aikštelė su gimnastikos elementais, šuolio į tolį sektorius, numatoma atnaujinti ir esamas krepšinio bei tinklinio aikšteles. Teritorija bus aptverta, įrengti pėsčiųjų takai, drenažo tinklai, apšvietimas, kupolinė pavėsinė. Planuojama, kad naujai įrengtu „Gilijos“ mokyklos sporto aikštynu bus galima naudotis ateinantį pavasarį. Darbų vertė – 520 tūkst. eurų.

Pokyčiai laukia ir „Aukuro“ gimnazijos sporto aikštyno. Skelbiamas konkursas projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugoms. Pagal projektavimo užduoties sprendinius, čia turi būti suprojektuota futbolo aikštė, multifunkcinė zona su lengvosios gimnastikos elementais, bėgimo takai su sertifikuota danga, šuolio į tolį sektorius, numatytas krepšinio ir tinklinio aikštelių atnaujinimas bei aptvėrimas, apšvietimas, kita infrastruktūra.

Tuo metu Uostamiesčio progimnazija naujus mokslo metus jau pasitiks su nauju sporto aikštynu. Prie ugdymo įstaigos įrengtos dvi universalios aikštelės. Viena –  806 kv.m. ploto dirbtinės žolės mini futbolo, rankinio, kvadrato aikštelė, o kita  –  510 kv.m sintetinės, liejamos dangos krepšinio, tinklinio, badmintono ir teniso aikštelė.  Taip pat įrengta multifunkcinė gimnastikos aikštelė bei apšvietimas. Darbų vertė – 359 tūkst. Eur. 

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close