MadeinKlaipėda.lt
Home » Palangoje pilnai bus rekonstruojama dar viena gatvė
Palanga

Palangoje pilnai bus rekonstruojama dar viena gatvė

Palangos miesto savivaldybė pristatė projektą, kuriame numatoma Palangoje rekonstruoti 970m Valteriškės gatvę. Šią gatvę numatoma ne tik išasfaltuoti, bet ir greta įrengti dviračių bei pėsčiųjų takus.

„Gatvėje projektuojami autobusų sustojimai būsimam viešąjam transportui ir mokykliniams autobusiukams. Gatvėje projektuojamos nuovažos į sklypus prisitaikant prie jau įrengtų vartų ar ar įvažiavimų į sklypus. Nuovažos projektuojamos tamsiai pilkų trinkelių dangos. Nuovažų vietose projektuojami nuleisti gatvės bortai be peraukštėjimo, lygiai su gatvės danga.  Ties kiekviena sankryža projektuojamos pėsčiųjų perėjos. Pėsčiųjų perėjų vietose projektuojami nuleisti gatvės bortai be peraukštėjimo, lygiai su gatvės danga“, – rašoma projektiniuose siūlymuose.

Savo pasiūlymus ir pastabas iki rugpjūčio 27 visuomenės atstovai gali siųsti Pasiūlymus dėl projektinių sprendinių galima teikti elektroniniu paštu statyba@palanga.lt, daiva@tvari.in. Projekto viešas aptarimas numatomas rugpjūčio 27 dieną, 17.00 val. adresu Vytauto g. 112, Palanga,Palangos miesto savivaldybės salėje.

Projektiniai pasiūlymai

Parengta pagal Palangos miesto savivaldybės informaciją

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika