MiestiečiaiPalanga

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną – dėmesys Palangos senjorams

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną Palangos senjorai raginami leisti aktyviai ir „skaniai“ – kaip ir kasmet, jiems siūloma įvairių pramogų bei vaišių. Raginame nepamiršti Pensininko pažymėjimo.

Rugsėjo 30 d. – cianotipijos užsiėmimas

Į senjorams skirtus renginius pirmasis pakvies Palangos kurorto muziejus – rugsėjo 30 d., šeštadienį, 15 val. senjorai kviečiami į edukacinį cianotipijos užsiėmimą „Mėlyna? Mėlyna!“.

Cianotipija – tai prieš 180 metų išrastas fotografijų gaminimo būdas. Cianotipija jau seniai nebenaudojama, tačiau šiandien tai yra paprastas ir gerų emocijų suteikiantis kūrybiškas procesas. Stabtelėjimas, laukimas ir grožėjimasis su žiupsneliu chemijos ir fizikos – tikra magija. Rezultatas – popieriaus lape jūsų rankose išryškėjęs puikus paveikslas, net jei nesate nei geras fotografas, nei talentingas dailininkas. Tad susidomėję senjorai kviečiami pasigaminti atvaizdą šiuo senu būdu.

Būtina registracija tel. +370 460 30576 arba el. p.  [email protected].

Spalio 1 d. – Juditos Leitaitės koncertas

Spalio 1 d., sekmadienį, senjorai kviečiami pasimėgauti puikia muzika. Klausytojai 13 val. laukiami Palangos kurhauzo koncertų salėje – Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga Judita Leitaitė senjorams skirs gražiausias melodijas ir šilčiausius sveikinimus.

Daugelio pamėgtos dainininkės ir instrumentinės grupės nemokamame koncerte „Gražiausios rudens melodijos“ dalyvaus Judita Leitaitė (mecosopranas), tarptautinio konkurso laureatė Ieva Butrimaitė (sopranas), smuikininkė Paulina Daukšytė-Šereckienė, klarnetininkas Augustinas Paukštis, pianistas Jurijus Suchanovas, pianistė Justė Klevinskaitė.

Programoje – užsienio ir lietuvių kompozitorių kūriniai.

Spalio 1 d. – aktyvios sportinės veiklos

Tą pačią dieną, spalio 1 d. aktyviai laiką praleisti kviečia Palangos miesto baseinas – čia skelbiama Senjorų diena. Šią dieną visi senjorai kviečiami Palangos baseine apsilankyti nemokamai. Jų laukia ne tik pasiplaukiojimas – 16 val. senjorai kviečiami sudalyvauti sveikatinimo mankštoje su Veronika Jackevičiene, o 17, 18 ir 19 val. – pasilepinti pirties programomis su Danguole Šiauliene.

Aktyviai praleisti laisvalaikį spalio 1 d. kviečia ir Palangos sporto centras (Sporto g. 3) – čia nuo 9 val. iki 18 val. bus galima pažaisti stalo tenisą, 12 val. pasimankštinti su trenere Irina Šlimiene o nuo 12 val. iki 14 val. – nemokamai pasportuoti su treniruokliais, prižiūrint treneriui.

Spalio 1 d. 11 val. prie įėjimo į „Gradiali“ restoraną (sanatorija „Gradiali“, Vanagupės g. 15) nuo pušyno pusės senjorų laukiami Gamtos terapijos užsiėmime. Dalyviai pajus pušynų energiją, įkvėps jūros vėjo bei grožėsis rudenėjančia gamta.

Spalio 2 d. – 3D filmas ir ekskursija

Spalio 2 d., pirmadienį, senjorų laukia Turizmo informacijos centras, kviečiantis Palangą pažinti kitaip – čia 16 val. bus rodomas 3D filmas „Palangos istorijos“.

Būtina registracija iki spalio 2 d. 12 val. tel. 8 460 48811 arba el. p. [email protected].

Vietų skaičius ribotas.

Spalio 3 d. – ekskursija

O spalio 3 d., antradienį, dovaną senjorams įteiks Palangos miesto viešoji biblioteka, 14 val. pakviesianti į ekskursiją „Palangos dvarvietė. Vakar ir šiandien“.

Būtina registracija tel. 8 460 30624. Dalyvių skaičius ribotas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close