Renginiai

Festivalio „Nida Jazz Maratonas 2023“ pradžia – Nidos pakrantės grožio ir džiazo magijos susiliejimas

Nidos kurortas suskambo džiazo ritmu. Oficialiai prasidėjo festivalis „Nida Jazz Maratonas 2023“. Atidarymo koncerte lankėsi tiek vietiniai gyventojai, tiek užsienio svečiai.

Festivalio atidarymo proga, rugpjūčio 3 dieną, scenoje pasirodė du unikalūs muzikantai: Lembit Saarsalu iš Estijos ir Leonid Vintskevich iš Lietuvos. Šis ypatingas „nuotolinis“ duetas jau nuo 1984 m. yra sulaukęs didelio tarptautinio pripažinimo. Jų muzika apima plačią stilistikos įvairovę – nuo džiazo standartų iki išplėstinių, originalių kompozicijų, kuriose jie laisvai išreiškia savo įdomias muzikines idėjas. Šių džiazo virtuozų įspūdingi pasirodymai sužavėjo publiką ir atidarymo koncertą pavertė nepakartojamu muzikiniu potyriu.

Festivalio organizatoriai ir džiazo muzikos gerbėjai džiaugiasi šio ypatingo atidarymo koncerto sėkme ir laukia dar daugiau įspūdingų pasirodymų ateinančiomis festivalio dienomis. „Nida Jazz Maratonas 2023“ įrodo, kad džiazo muzika turi galimybę suvienyti muzikos mėgėjus iš skirtingų kultūrų, leisdama jiems patirti magišką muzikos kelionę.

Daugiau informacijos apie festivalį, programą ir bilietų pirkimą galite rasti oficialioje festivalio svetainėje www.nidajazz.lt.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close