Renginiai

Gatvės muzikos diena Klaipėdoje

Gatvės muzikos diena šiemet atkeliauja su šūkiu: „Kviesk šokiui miestą“. Lietuvoje ir kai kuriuose užsienio šalių miestuose ji skambės gegužės 18-ąją, šeštadienį, nuo 12 iki 22 val.

Muzikuoti pageidaujančiųjų registracija jau vyksta. GMD dalyviai registruojami oficialioje renginio svetainėje www.gmd.lt . Nors idėjos sumanytojai skelbia, jog dalyviai pildyti anketas gali iki pat renginio pradžios, tačiau tuo pat metu primena, jog užsiregistravusieji paskutinę minutę praranda galimybę patekti į spaudinius, kurie tampa gidais muzikinių naujienų miesto erdvėse besidairantiems klausytojams. GMD tinklapyje pateikiama išsami informacija apie dalyvavimo renginyje sąlygas bei atsakymai į dažniausiai iškylančius klausimus.

Tad jeigu gyvenate muzika, o širdyje kirba noras pasitikrinti savo talentą ir gebėjimus viešai, svetingos Gatvės muzikos dienos erdvės atviros ir Jums! Kaip skelbia GMD iniciatoriai, nesvarbu, ar esi profesionalus muzikantas, ar mėgėjas; groji metalą ar sutartines – GMD šventėje dalyvauti gali visi!

Žinomo muzikanto Andriaus Mamontovo sumanytą ir išpopuliarintą iniciatyvą, Lietuvoje sėkmingai gyvuojančią nuo 2007-ųjų, šiemet Klaipėdoje koordinuoja Kultūros centras Žvejų rūmai, koordinatorius Robertas Vasilevskis, tel. Nr. +370 676 99292. Šventės dieną organizatorių infocentras veiks senamiesčio kavinėje „10 tiltų“ (Turgaus g. 19).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close