Sportas

Išlyginti rezultatai ketvirtfinalio serijose ir ties prarajos riba atsidūręs „Omega-Tauras“

Balandžio 17 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko trys A diviziono ketvirtfinalio susitikimai.

Dar kartą laimėjusi „Tauragė“ – per žingsnį nuo finalo ketverto

Įspūdingą pasirodymą ketvirtfinalio etape tęsia „Tauragės“ krepšininkai, kurie pasiekė antrąją pergalę serijoje.

Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai 96:83 (29:20, 22:18, 25:26, 20:19) pranoko Kauno r. „Omega-Tauras“.

Serijoje iki trijų pergalių tauragiškiai pirmauja 2:0.

Aštuntąją vietą reguliariajame sezone užėmę šeimininkai pergalingą pranašumą susikrovė pirmoje rungtynių pusėje. Solidų puolimą demonstravusi „Tauragė“ įgijo 13 taškų persvarą (51:38).

Po pertraukos svečiai buvo sumažinę deficitą iki 9 taškų, bet arčiau priešininkų atsidurti nepavyko, o vienu metu tauragiškių pranašumas buvo pasiekęs 16 taškų (80:64).

„Tauragę“ į pergalę vedė Gvidas Galinauskas pelnęs 19 taškų, Justas Vazalis surinko 18, Martynas Linkevičius pridėjo 14 taškų.

Reguliaraus sezono nugalėtojų neišgelbėjo 29 Šarūno Vasiliausko taškai, Edvinas Jezukevičius surinko 19, Tomas Galeckas pridėjo 12 taškų.

Trečiosios ir galbūt lemiamos serijos rungtynės balandžio 20 dieną vyks „Omega-Tauras“ namų aikštelėje.

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su Kėdainių sporto centro ir Kauno „Žalgirio-3“ poros nugalėtoju. Šiuo metu kėdainiečiai pirmauja serijoje 1:0.

„Biržai“ ir „Olimpas“ pasiekė revanšus

Po nesėkmės pirmosiose serijos rungtynėse namų aikštelės pranašumą susigrąžino „Biržų“ ekipa, kuri išvykoje 86:78 (22:20, 28:17, 14:24, 22:17) palaužė „Raseinius“.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas lygus – 1:1.

Svečiai užtikrintai pradėjo rungtynes ir įgijo dviženklį pranašumą jau pirmoje rungtynių pusėje (50:37).

Tiesa vaizdas po pertraukos pasikeitė ir trečiajame kėlinyje spurtavę „Raseiniai“ ištirpdė beveik visą turėtą deficitą (61:64).

Visgi galutinai perlaužti rungtynių savo naudai šeimininkams nepavyko. „Biržai“ kiek padidino savo pranašumą ir 7-8 taškų pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Nugalėtojams Darius Griškėnas pelnė 18 taškų, Kipras Urbanavičius surinko 17, Tomas Butrimas pridėjo 15 taškų.

Raseiniškiams Ernestas Serkevičius pelnė 16 taškų, Gedas Jucius surinko 15, Augustas Žilinskas pridėjo 13 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės balandžio 20 dieną vyks Biržuose.

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su Plungės „Olimpo“ ir Prienų „Mačiūnų-KKSC“ poros nugalėtoju.

Šioje serijoje savo žodį tarė plungiškiai, kurie išvykoje 80:69 (16:19, 32:17, 14:16, 18:17) pranoko varžovus ir išlygino serijos rezultatą (1-1).

Antrasis kėlinys tapo kertiniu „Olimpui“ siekiant pergalės Prienuose. 15 taškų skirtumu laimėtas kėlinys atnešė ekipai dviženklį pranašumą (48:36).

Svečiai beveik visas rungtynes išlaikė dviženklį pranašumą. Likus 2:30 minutės iki rungtynių pabaigos Martynas Kancevičius sušvelnino prieniškių deficitą iki 8 taškų (65:73), bet arčiau varžovų šeimininkams priartėti nepavyko.

Nugalėtojus į pergalę vedė Tadas Kymantas pelnęs 21 tašką, Justas Grikštas surinko 15, Mantas Kazonas pridėjo 13 taškų

Prienų komandai Domantas Šeškus pelnė 22 taškus, Arnas Tilindė surinko 12, Martynas Kancevičius pridėjo 10 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės balandžio 19 dieną vyks Plungėje.

Primename, jog Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketvertas vyks gegužės 3-4 dienomis, Kėdainiuose.

Jo metu susirinkusiųjų lauks ne tik intriguojančios akistatos dėl čempiono trofėjaus, bet taip pat ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.