Sportas

Pratęsimo pareikalavusi klaipėdiečių dvikova Kaune

Dramatiška kova įvyko Kaune, kur pergalę pasiekė svečiai iš Klaipėdos – „VKKM-Neptūnas“ (4-6).

Eriko Kubiliaus auklėtiniai po pratęsimo 61:55 (10:19, 15:8, 14:8, 10:14, 12:6) palaužė LKSK-Gijos Klinikos krepšininkus (0-10), kuriems ir toliau nepavyksta atrasti rakto į pirmąją šio sezono pergalę.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie po pirmojo rungtynių ketvirčio susikrovė 9 taškų pranašumą (19:10).

Visgi, po sėkmingo kėlinio, LKSK-Gijos Klinikos krito į duobę puolime ir per antrąjį ir trečiąjį kėlinius kartu sudėjus pelnė tik 16 taškų. Nepaisant puikios gynybos, „VKKM-Neptūnas“ krepšininkams nepavyko toli pabėgti nuo varžovų (39:35).

Ketvirtasis kėlinys buvo toks pat kaip ir visos rungtynės – nerezultatyvus, tačiau su didele intriga.

Likus minutei iki kėlinio pabaigos, Laurynas Pumputis sumažino šeimininkų deficitą iki 2 taškų (47:49).

Klaipėdiečiams nepavyko pelnyti taškų ir paliko šansą LKSK-Gijos Klinikos krepšininkams, kurie juo pasinaudojo. Paskutinę ketvirto kėlinio sekundę, Laurynas Pumputis pelnė du taškus bei dramatiškai išvedė komandas į pratęsimą.

Pratęsime savo pranašumą įrodė Klaipėdos komanda. Likus 50 sekundžių iki pratęsimo pabaigos, Emonas Žilinskas baudų metimais padidino „VKKM-Neptūnas“ pranašumą iki 6 taškų (59:53).

Šio deficito šeimininkai nebepajėgė panaikinti ir klaipėdiečiai įsirašė ketvirtąją pergalę šiame sezone.

Nugalėtojams Nikita Čikunov pelnė 18 taškų, Jokūbas Žilius surinko 11, Matas Staugaitis pridėjo 10 taškų.

Dominuojantį pasirodymą LKSK-Gijos Klinikos gretose surengė Lukas Gužauskas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo net 24 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

Jam sėkmingiausiai talkino 18 taškų surinkęs Laurynas Pumputis.