Verslas

„Akropolyje“ – dvi „Aprangos“ grupės naujienos ir atnaujintas „Telia“ salonas

Didžiausiame Vakarų Lietuvoje prekybos ir pramogų centre – Klaipėdos „Akropolyje“ – investuoja „Aprangos“ grupė bei „Telia“. Mažmeninės prekybos drabužiais lyderė Baltijos šalyse „Aprangos“ grupė pristato Klaipėdai naują prekės ženklą „Orsay“ bei atnaujintą „Mango“ parduotuvę. Telekomunikacijų įmonė „Telia“ klientus pasitiks už beveik ketvirtį milijono eurų atnaujintame salone.

Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis teigia, kad šios investicijos buvo planuotos ir atspindi nuoseklų prekybos ir pramogų centro bei jame įsikūrusių partnerių tikslą suteikti plačiausią pasirinkimą ir aukštos kokybės paslaugas.

„Šiuo metu svarbiausias mūsų prioritetas – klientų ir darbuotojų saugumas bei higienos reikalavimų laikymasis. Tačiau, neužmirštame ir siekio siūlyti kuo platesnį, įvairesnį prekių bei paslaugų asortimentą. Ir toliau siekiame išlikti pagrindiniu klientų pasirinkimu, suteikiant jiems apsipirkimo patirtį, niekuo nenusileidžiančią geriausiems užsienio pavyzdžiams“, – sako O. Zibalis.

Klaipėdoje – modernizuota „Mango“ ir nauja „Orsay“ parduotuvė

Drabužių prekybos lyderė „Aprangos“ grupė nuosekliai plečiasi Klaipėdos „Akropolyje“, kuriame šiemet jau atnaujino „Stradivarius“ parduotuvę, o dabar investavo į Ispanijos prekės ženklo „Mango“ parduotuvės modernizavimą. Klaipėdiečiams pristatomas ir seniai planuotas projektas „Orsay“, kuriam jau kurį laiką buvo dairomasi tinkamos lokacijos.

„Klaipėdos „Akropolį“ visuomet vertinome kaip potencialų prekybos centrą, todėl tęsiame parduotuvių atnaujinimą bei matome galimybių naujiems prekės ženklams. „Mango“ jau turi nuolat augantį gerbėjų ratą, kuris, tikimės, įvertins kartu su rekonstrukcija įgyvendintus pokyčius. Vokiškas prekės ženklas „Orsay“ – naujiena Klaipėdos pirkėjams ir neabejotinai turėtų patikti moterims, kurios vertina kokybę už itin patrauklią kainą“, – teigia „Aprangos“ grupės pardavimų ir marketingo direktorė Irma Marcinkienė.

„Telia“ salonas – pirmasis toks Klaipėdos apskrityje

Savo erdves Klaipėdos ir Vilniaus „Akropoliuose“ atnaujino ir telekomunikacijų bendrovė „Telia“. Pasak Klaipėdos „Akropolio“ valdytojo, mobiliojo ryšio, interneto ir televizijos paslaugos šiuo metu yra vienos populiariausių – jų į prekybos centrą sugrįžtantys klientai pageidauja ypač dažnai.

„Po sunkaus karantino išbandymo klaipėdiečiams parengėme malonų siurprizą – jų „Akropolyje“ laukiame visiškai naujos koncepcijos parduotuvėje. Klientai kviečiami pamatyti, išbandyti ir išsirinkti naujausią įrangą bei technologiškai pažangiausius ryšio sprendimus jaukioje aplinkoje, gauti detalias ir betarpiškas mūsų darbuotojų konsultacijas, ir tai atlikti laikantis visų saugumo reikalavimų“, – sako „Telia“ pardavimų ir klientų aptarnavimo vadovė Giedrė Kaminskaitė-Salters.

„Telia“ į visiškai naujos koncepcijos, 120 kvadratinių metrų ploto saloną investavo beveik ketvirtį milijono eurų. Tai yra pirmasis tokio tipo salonas visoje Klaipėdos apskrityje.

Šiais metais Klaipėdos „Akropolyje“ jau atnaujinta 17 parduotuvių

Vien šiais metais Klaipėdos „Akropolyje“ atnaujinta 17 parduotuvių: „Gera dovana“, „Alikante“, Šiaulių banko padalinys, „Vero cafe“, „Stradivarius“, „Pierre Cardin“, „Audimas“, „Heros“, „Wawa“, „Silver Fox“, „Ecodumas“, „Royal smoke“, „Švenčių miestas“, „Technorama“, „Gija“. Atidaryta populiariausia vokiško prekinio ženklo „Betty Barclay“ parduotuvė, juvelyrikos parduotuvė „Brasco“, pirmoji Klaipėdoje Latvijos kapitalo juvelyrikos parduotuvė „Jahonts“. Gegužės 28 d. atsidarys atsinaujinę „Žygio batai“, taip pat netrukus atsidarys naujas paslaugas teikiantis operatorius „SPlius“.

„Būdami rinkos lyderiai Vakarų Lietuvos regione toliau įgyvendiname investicijų bei atsinaujinimo planus. Turime subūrę pačius populiariausius, geidžiamiausius ar išskirtinius prekės ženklus, kurių kitur nėra. Modernios, šiuolaikiškos parduotuvių erdvės leidžia mums pritraukti bei išlaikyti pirkėjų dėmesį, kuris šiuo metu yra ypač svarbus siekiant suaktyvinti karantino pristabdytą vartojimą, o kartu ir padėti labiau atsigauti partnerių verslams“, – teigia Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas O. Zibalis.

0 0 votes
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close