Verslas

Šiandien „Wizz Air“ skelbia 24 valandų išpardavimą

„Wizz Air“ šiandien, rugsėjo 4d., skelbia 20 proc.* pigesnius skrydžius. Pasiūlymas galioja visiems bendrovės vykdomiems skrydžiams, kurie bus užsakyti tik šiandien.

„Wizz Air“ keleiviams siūlo pasinaudoti paskutinėmis galimybėmis mėgautis saule, apsivilkti lengvus vasarinius drabužius prieš oro temperatūrai atvėstant ir įsigyti bilietų itin žemomis kainomis. Rugsėjo 4 dienos pasiūlymo kainos prasideda nuo 9,99 Eur**.
Ar tai būtų paskutinės minutės šeimos kelionė į paplūdimį, ar romantiška kelionė dviem – plačiame „Wizz Air“ tinkle kiekvienas gali atrasti savo poreikius tenkinančią kryptį. Iš visų trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos – „Wizz Air“ šiuo metu skrydžius siūlo 29 kryptimis į 15 valstybių. Bendrovė suteikia galimybę patogiai keliauti į saulėtus Atėnus, pasigrožėti mados miestu Milanu ar pabėgti į nuostabią Kipro salą ir joje mėgautis nuostabiais vaizdais.
Tiems, kurie planuoja žiemos atostogas, „Wizz Air“ siūlo išmėginti naują žiemos sezono kryptį iš Vilniaus į Izraelio miestą Eilatą, vadinamą Raudonosios jūros perlu. Skrydžiai bus vykdomi nuo spalio 27 d. du kartus per savaitę – antradienį ir šeštadienį.
Šis nuolaidos pasiūlymas galioja tik šiandien, rugsėjo 4 d., iki 23.59 val.
* 20 proc. nuolaida taikoma, įskaitant mokesčius ir nepasirenkamas rinkliavas, tačiau neįtraukiant administravimo mokesčio. Šis pasiūlymas galioja tik šiandien, rugsėjo 04 d., iki 23.59 val. (Centrinės Europos laiku). Kaina galioja tik užsakymams, atliktiems oro linijų bendrovės svetainėje wizzair.com arba per mobiliąją WIZZ programėlę.
** Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius.
Parengta pagal pranešimą spaudai
0 0 votes
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Susiję straipsniai

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close