Miestas

Bus vykdomas sirenų garsinis patikrinimas

Vadovaujantis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2016 m. sausio 8 d. įsakymo Nr. 1-3 „Dėl techninių perspėjimo sistemos priemonių priežiūros organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ 25 punktu, šių metų lapkričio 16 d. 11 val. 52 min. bus vykdomas perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus  įjungiamos elektros sirenos visoje šalies teritorijoje.

Gyventojų, valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, kitų įstaigų, ūkio subjektų perspėjimas ir informavimas perspėjimo sistemos patikrinimo metu privalo būti vykdomas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2015 m. rugpjūčio 14 d. įsakymu Nr. 1-230 patvirtinta tvarka.

Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, radijo stotį „Laluna“, taip pat gyventojams per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą (GPIS) į mobiliuosius telefonus bus siunčiami pranešimai.

Perspėjimo sirenų įjungimas ir perspėjimo pranešimų perdavimo pradžia 11 val. 52 min.

Siekiant įvertinti gyventojų perspėjimo ir informavimo mobiliųjų operatorių tinklais siunčiamais pranešimais į telefonus sistemos (toliau – GPIS) funkcinį efektyvumą ir perspėjimo pranešimų gavėjo pasiekiamumą, prašome gyventojų užpildyti internetinę apklausą https://survey123.arcgis.com/share/6d150371fde04a09bdbf42522ae8ca03

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close