MiestasRenginiai

Prasideda buriavimo praktikantų registracija lenktynėms – „THE TALL SHIPS RACES“

2024-ųjų birželio 27-30 dienomis, Klaipėdos miestas jau penktą kartą priims prestižinių tarptautinių didžiųjų burlaivių lenktynių „Tall Ships Races 2024“ burlaivius. Tikimasi, kad starto uostu tampanti Klaipėda sulauks apie 80 didžiųjų burlaivių iš viso pasaulio.  Iš Klaipėdos „The Tall Ships Races 2024“ burlaiviai plauks į Helsinkį, vėliau Taliną,  Mariehamną ir finišuos Ščecine.

Nuo rugpjūčio 1-osios, lenktynėse dalyvaujantys burlaiviai, kurių tikslas – propaguoti jaunimo ugdymą, kviečia 15-25 metų amžiaus jaunuolius mokytis buriavimo ir patirti nepakartojamą jūrinį nuotykį, tampant tarptautinių įgulų nariais. Registruotis gali ir buriavimo patirties neturintys jaunuoliai. Užpildytas anketas galima siųsti iki spalio 1 d.

Iš visų atsiųstų anketų komisija atrinks 50 jaunuolių, kuriems 7 parų kelionė burlaiviu iš Klaipėdos į Helsinkį (mokymai, nakvynė ir maitinimas burlaivyje, sporto renginiai, ekskursijos, įgulų vakaras ir kelionė atgal) bus apmokėta organizatorių lėšomis. Šios sąlygos galioja tik Klaipėdos mieste gyvenantiems jaunuoliams.

Siekdamas “užkrėsti” jūrine dvasia ir paskatinti jaunuolius išbandyti save „The Tall Ships Races“ burlaiviuose, vakar Klaipėdos universiteto buriniu laivu „Brabander“ išplaukė Aurimas Valujavičius. Šiais metais irkline valtimi įveikęs Atlanto vandenyną, keliautojas savo socialinių tinklų paskyrose dalinsis kelionės įspūdžiais, pasakos apie buriavimo patirtis, nuotykius ir iššūkius.

Per tris paras Aurimas Valujavičius su visa „Brabander“ įgula pasieks Švedijos miestą – Karlskroną, kuriame rugpjūčio 1-6 dienomis vyksta Jūros šventę primenantis –  Karlskronos salyno festivalis.

REGISTRACIJA https://forms.gle/kNNPpfzUgS9thxri6

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close