Švietimas

Klaipėdos valstybinės kolegijos absolventams išdalinti profesinio bakalauro diplomai

Birželio 26–27 dienomis, Žvejų rūmuose, vyko iškilminga Klaipėdos valstybinės kolegijos, diplomų teikimo šventė. Šiais metais sėkmingai studijas užbaigė virš 600 studentų iš Verslo, Sveikatos ir Technologijų fakultetų, iš kurių 27 studentai studijas baigė su pagyrimu.

Susirinkusius absolventus, akademinę bendruomenę ir svečius, sveikino Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė, kuri absolventams linkėjo aiškiai žinoti savo tikslus, drąsiai svajoti ir sėkmingai kurti savo profesinę ateitį, o likusiems linkėjo geros nuotaikos ir laiko.

Per dvi dienas, profesinio bakalauro diplomai išdalinti visų trijų fakulteto studentams, kurie studijavo 26 studijų programose. Taip pat, jau antrus metus iš eilės, geriausiai įvertintų baigiamųjų darbų studentams, įteiktos solidžios stipendijos. Stipendijas išdalino ir sveikinimo žodžius tarė atvykę socialiniai partneriai: LKAB „Klaipėdos Smeltė“ Generalinis direktorius Rimantas Juška; AB „Swedbank“ pardavimų vadybininkas Mantas Saltykovas; „Klaipėda hostel“ direktorė Jurgita Jurkšienė; „SALA Plateliai Resort“ direktorius Mindaugas Šiaulys; Klaipėdos pramoninkų asociacijos tarybos narys, Klaipėdos valstybinės kolegijos tarybos narys ir UAB „Voltas” direktorius Darius Levickis bei Klaipėdos pramonininkų asociacijos referentė–buhalterė Raminta Karnauskienė; UAB „IAMUS” marketingo vadovė Vaida Svidrienė; Šilalės rajono savivaldybės vicemeras Tadas Bartkus ir Šilalės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzmickaitė.

Prie jaunųjų talentų ugdymo taip pat prisidėjo ir Klaipėdos valstybinės kolegijos Alumni, kuris įsteigė stipendijas aktyviausiems studentams.

Diplomų šventės metu, buvo giedamas studentų himnas „Gaudeamus“, muzikinius kūrinius atliko Duetas „Blooming vibes“. Gera nuotaika ir atmosfera pasirūpino renginio vedėjai Barbora Gedvilaitė ir Aurimas Cibulskas, o gražia aplinka sodo centras „Frezija”.

Parengta pagal pranešimą spaudai

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close