Uostas

Klaipėda pradeda kruizinį sezoną

Balandžio 11 d. 7.30 val. Klaipėdos uoste prisišvartuos pirmasis šių metų kruizinis laivas „Hamburg“, kuriuo į Klaipėdą atvyksta daugiau nei 300 Vokietijos turistų.

„Pasaulinė pandemija, karo įvykiai Ukrainoje padarė didžiulę įtaką turizmo verslui. O kruizinė laivyba, lyginant su kitomis turizmo šakomis, dėl jos kompleksiškumo buvo paveikta labiausiai. Atvykstantiems į miestą svečiams dabar, kaip niekada,  labai svarbus yra saugumo faktorius, todėl tikimės, kad kruizinio laivo „Hamburg “ atvykimas bus įrodymas, kad Klaipėda yra saugi turistams – tiek miestas, tiek uostas yra pasiruošę svečių priėmimui“, – sako Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Kruizinis laivas „Hamburg“, 144 metrų ilgio, 420 keleivių talpinantis laivas, priklausantis kompanijai „Conti Group“, šiuo metu eksploatuojamas „Plantours Kreuzfahrten“ Klaipėdos uoste bus tik 6 valandas, per kurias keleiviai aplankys Klaipėdos senamiestį, Palangą ir Neringą.   Po vizito Klaipėdoje laivas išvyks į Latvijos sostinę Rygą.

„Džiaugiamės prasidedančiu šių metų kruiziniu sezonu ir tikimės, jog visi laivai, kurie šiuo metu yra užsiregistravę atvykimui, tikrai pasieks mūsų uostą. Praėjusiais metais Klaipėdoje apsilankė tik 2 laivai, o dabar užregistruotų atvykimui yra daugiau nei 80. Labai norėtųsi, kad jie visi atvyktų ir Klaipėda galėtų džiaugtis tikrai rekordiniu kruiziniu sezonu“, – sako VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close