MadeinKlaipeda.lt
Home » Liepos 6-oji Palangoje ir Šventojoje bus švenčiama džiugiai (programa)
Palanga

Liepos 6-oji Palangoje ir Šventojoje bus švenčiama džiugiai (programa)

Vėleva

Liepos 6-oji, Valstybės diena, Palangoje ir Šventojoje bus švenčiama džiugiai – miestiečiai ir ne tik jie kviečiami Šeimų šventę ir drauge giedoti Tautišką giesmę

Palangoje, Vaikų parke (prie poilsio namų „Pušynas“) nuo 10 val. iki 14 val. vyks daugybė  sporto ir sveikatinimo pramogų. Atvykusiųjų lauks rytinė mankšta, Zumba Kids pasirodymas bei treniruotė visai šeimai, bėgimai skirtingomis distancijomis: 500 metrų vaikų iki 6 metų, 500 metrų vaikų su mamytėmis ir tėveliais, 1000 metrų vaikų 7–10 metų, 3000 metrų vaikų 10–14 metų ir 6000 metrų suaugusiųjų. Kiekvieno dalyvio lauks kūno kompozicijos analizė, rankų plovimas linksmai, sveikatos viktorina bei nuotaikinga pėdučių mankšta. Pasak organizatorių, pagrindinis šventės tikslas – bendrai veiklai suburti ne tik šeimas, bet ir Palangos, Šventosios įstaigas – aktyviai, pozityviai ir netradiciškai paminėti Valstybės dieną. Kad sportuoti būtų dar smagiau, šventės metu skambės muzika, nugalėtojų lauks apdovanojimai bei saldūs rėmėjų prizai. Beje, atvyksiantieji raginami apsirengti ne tik sportiškai bei patogiai, bet ir nepamiršti valstybinių švenčių akcentų bei atributikos.

Šventojoje šeimų šventė „POZITYVIAI“ vyks 17.00 – 19.00 val. Jūros g. 7, pėsčiųjų alėjoje. Miesto gyventojų ir poilsiautojų laukia smagi edukacijų popietė, kurioje ras veiklos tiek suaugę, tiek vaikai. Žaisime lauko žaidimus, kūrybinėse dirbtuvėse kursime Valstybės karūną, o senųjų amatų dirbtuvėlėse lauks daugybė įdomių veiklų.

Pavakare, 18 val., kurorto gyventojai ir svečiai kviečiami į Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią ir 19 val. Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčią – čia bus aukojamos šv. Mišios už Lietuvos valstybę.

21 val. aplink pasaulį Tautiška giesmė nuskambės jau dešimtą kartą. Kviečiame visus prisijungti prie šios gražios iniciatyvos ir pasirinkti sau tinkamą vietą: ant Birutės kalno kartu su folkloro ansambliu „Mėguva“, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje kartu su „Kameriniu choru“, Grafų Tiškevičių alėjoje kartu su Kristupu Keruliu ir Šventojoje, Šventosios g. 1, kartu su vokaliniu ansambliu „Eldija“.

Visi kviečiami ir laukiami, nepamirškite Lietuvos trispalvės, o esant galimybei pasipuoškite tautiniu kostiumu. Valstybės dieną švęskime visi drauge!

PROGRAMA (liepos 6d.):

PALANGA.

10.00 val. – 14.00 val. Šeimų šventė „POZITYVIAI“. Vaikų žaidimų aikštelė (prie poilsio namų „Pušynas“)

 • Rytinė mankšta/ZUMBA KIDS pasirodymas/ZUMBA treniruotė visai šeimai.
 • Bėgimai:
  • 500 metrų vaikų iki 6 metų
  • 500 metrų vaikų su mamytėmis ir tėveliais
  • 1000 metrų vaikų/7-10 metų
  • 3000 metrų vaikų 10-14 metų
  • 6 000 metrų suaugusiųjų
 • Kūno kompozicijos analizė/Rankų plovimas linksmai/Obuolių pintinės/Sveikatos viktorina/Pėdučių mankšta.

ŠVENTOJOJE. 17.00 val. – 20.00 val. Šeimų šventė „POZITYVIAI“.

 • 18.00 val. šv. Mišios už Lietuvos valstybę. Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje (Palanga, Vytauto g. 51).
 • 19.00 val. šv. Mišios už Lietuvos valstybę. Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčia (Jūros g. 7, Šventoji)
 • 21.00 val. Tautiškos giesmės giedojimas: Ant Birutės kalno kartu su folkloro ansambliu „Mėguva“/Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje kartu su „Kameriniu choru“ /Grafų Tiškevičių alėjoje kartu su Kristupu Keruliu/Šventojoje, Šventosios g. 1, kartu su vokaliniu ansambliu „Eldija“

Parengta pagal Palangos TIC informaciją

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika