Renginiai

Neįtikėtina muzikinė kelionė su Alexander Beets ir „Las Karamba“

Nida Jazz Maratonas“ pristatė neįtikėtiną muzikinį įvairumą ir tarptautinius talentus. Antrąją festivalio dieną dalyviai patyrė tikrąją muzikos šventę, kurioje pasirodė atlikėjai iš skirtingų pasaulio kampelių.


Pirmasis koncertavo tenorinis saksofonininkas Alexander Beets iš Nyderlandų. Jo energingas balsas, ryškūs ritmai užvaldė sceną ir žavėjo klausytojus. Alexander Beets, kuris pelnė tarptautinį pripažinimą dėl savo unikalaus stiliaus, pristatė nepakartojamą pasirodymą, kurio metu skambėjo džiazo klasikos kūriniai ir naujos originalios kompozicijos.

Kitas nepaprastas pasirodymas – Ispanijos grupė „Las Karamba“. Šią įspūdingą, daugiakultūrę grupę sudaro šešios migrantės moterys iš Venesuelos, Kubos, Argentinos ir Katalonijos. Jų muzika perteikė kultūrų įvairovę ir pasidalijimo dvasią. „Las Karamba“ sugebėjo sujungti skirtingas muzikines tradicijas, energingą į žaismingą pasirodymą, kuris sužavėjo žiūrovus bei skatino juos šokti kartu.

Festivalis „Nida Jazz Maratonas“ ir toliau leidžia muzikos mylėtojams patirti neįtikėtiną muzikinę kelionę, sujungiant skirtingus stilius ir kultūras.

Daugiau informacijos apie „Nida Jazz Maratonas“ ir atlikėjus galima rasti festivalio oficialioje svetainėje: www.nidajazz.lt.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close