Renginiai

„Nida Jazz Maratonas 2023“: Pajūrio svečiai ir gyventojai kviečiami į užburiantį muzikos festivalio atidarymą

Pajūrio svečiai ir gyventojai kviečiami į „Nida Jazz Maratonas 2023“ festivalio atidarymą Tomo Mano namelyje, kur vyks Lembito Saarsalio (Estija) ir Leonido Vintskevičiaus (Lietuva) pasirodymas.

Festivalio atidarymo proga, rugpjūčio 3 dieną scenoje pasirodys du unikalūs muzikantai: Lembit Saarsalu iš Estijos ir Leonid Vintskevich iš Lietuvos. Šis ypatingas „nuotolinis“ duetas jau nuo 1984 m. yra sulaukęs didelio tarptautinio pripažinimo. Jų muzika apima plačią stilistikos įvairovę – nuo džiazo standartų iki išplėstinių, originalių kompozicijų, kuriose jie laisvai išreiškia savo įdomias muzikines idėjas.

Koncertą dovanoja advokatų kontora „Glimstedt“. Tai jau 23-asis kartas, kai šis festivalis įtraukia žmones į nuostabų muzikos pasaulį.

„Taip kaip teisė jungia įstatymo raides, šiame festivalyje muzika tampa tiltu, kur susitinka talentai ir įkvėpimas, žmonės ir kultūros. Su malonumu pristatome „Nida Jazz Maratonas 2023“ atidarymo koncertą, kuriame pasirodys du nepakartojami muzikantai“, – sako advokatų kontoros „Glimstedt“ partneris, advokatas Kęstutis Jaskutėlis.


„Labai laukiamas „Nida Jazz Maratonas 2023“ atidarymo koncertas leis patekti į gilų ir intriguojantį muzikos pasaulį. Su džiaugsmu kviečiame visus pajūrio svečius ir vietinius gyventojus pamatyti nuostabų pasirodymą, kuriame dvi talentingos muzikos asmenybės sujungs savo įgūdžius ir aistrą. Linkime, kad šis festivalis ne tik teiktų malonumą, bet ir sukurtų neįkainojamus prisiminimus“, – pasakoja festivalio organizatorius Leonidas Šinkarenka.

Su išsamia šių metų festivalio „Nida Jazz Maratonas 2023“ programa galima susipažinti festivalio tinklalapyje www.nidajazz.lt.

Festivalis iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos programos lėšomis. Festivalio globėja Neringos miesto savivaldybė.

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close