Renginiai

„Nida Jazz Maratonas“ – džiazo festivalis, kuris sujaudina ir sujungia muzikos mylėtojus

Romantiškiausias pajūrio kurortas taps džiazo muzikos šventove, kviesdamas šimtus muzikos mylėtojų į ilgai lauktą „Nida Jazz Maratoną“. Šis festivalis, jau tapęs tradicija ir išskirtiniu muzikinio meninio patyrimo simboliu, pristatys įspūdingą muzikinę programą, atkreipdamas dėmesį į džiazo grožį ir jo neįtikėtiną įvairovę.

„Tai ne tik muzikos renginys, tai ir nuostabi galimybė susipažinti su viena gražiausių Lietuvos vietų, kurioje gausu kultūros ir meno. Nepraleiskite šios puikios progos patirti džiazo magiją marių pakrantėje“, – sako festivalio organizatorius Leonidas Šinkarenka.
Šių metų festivalio programa siūlo įspūdingą ir įvairiapusišką muzikos pasaulį, kuriame galėsite išgirsti įžymius atlikėjus iš įvairių šalių.

Rugpjūčio 3 d. festivalį atidarys Lembit Saarsalu (Estija) ir Leonid Vintskevich (Lietuva). Unikalus „nuotolinis“ duetas pelnė nuolat didėjantį tarptautinį pripažinimą. Dueto stilistinis diapazonas yra platus – nuo džiazo standartų iki išplėstinių originalių kompozicijų, kuriose jie gali plėtoti savo ryškias muzikines idėjas.

Rugpjūčio 4 d. festivalio dalyviai turės progą išgirsti galingą tenorą – Alexander Beets (Nyderlandai). Jis pelnė tarptautinį pripažinimą dėl savo sprogstamo balso ir neginčijamo ritmo. Antrasis šios dienos pasirodymas – „Las Karamba“ (Ispanija). Daugiakultūrė grupė, sudaryta iš šešių migrančių moterų, kilusių iš Venesuelos, Kubos, Argentinos ir Katalonijos, buvo suformuota

Barselonoje 2018 m. Dabar jos sukūrė naują, pilną energijos, svetingą, šiltą pasirodymą, kupiną muzikinių spalvų, paliesiančių kiekvieną klausytoją.

Paskutinę festivalio dieną, rugpjūčio 5 d., turėsite galimybę patirti unikalų „La Canarian Local Jazz Band“ (Ispanija) pasirodymą. Grupės nariai scenomis dalinasi jau daugiau nei trisdešimt metų, per kuriuos tapo bendraautoriais kelių artistinių projektų ir įrašų. Iškart po jų, populiari Latvijos džiaz-fanko grupė – „Very Cool People“. Jie išleido „gyvos“ muzikos albumą „Woodstock’s Renaissance“, skirtą Janis Joplin, Jimi Hendrix ir „The Doors“. Albumas sukurtas kartu su populiaria Latvijos atlikėja Aija Andrejeva.

Visa tai išgirsti ir patirti kviečiame rugpjūčio 3-5 dienomis „Nida Jazz Maratone“ Nidoje.

Bilietus platina www.kakava.lt.

Daugiau informacijos apie renginį www.nidajazz.lt.

Festivalis iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos programos lėšomis. Festivalio

globėja Neringos miesto savivaldybė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close