Verslas

Klaipėdos „Akropolyje“ atidarytas didžiausias Lietuvoje „Gym+“ sporto klubas

Sporto klubų tinklas „Gym+“ rugsėjo 1-ąją Klaipėdos „Akropolyje“ atidarė jau 15-ąjį sporto klubą šalyje. Beveik 2500 kvadratinių metrų plote įsikūręs sporto klubas yra didžiausias tarp visų „Gym+“  ir sporto mėgėjams siūlo inovatyvių sprendimų.

Pasak „Gym+“ direktoriaus Manto Badikonio, naujajame sporto klube lankytojų lauks dvi grupinių treniruočių salės ir dvi funkcinės zonos.

„Klaipėdos „Akropolio“ „Gym+“ yra pirmasis mūsų sporto klubas, turintis dvi atskiras grupinių treniruočių sales, iš kurių viena skirta meditacinio pobūdžio treniruotėms – jogos, pilateso bei kitiems užsiėmimams. Taip pat įrengtos dvi funkcinių užsiėmimų zonos, kurių vienoje galės vykti ir grupinės treniruotės, tad vienu metu sporto klube gali vykti trys grupinės treniruotės“, – komentuoja M. Badikonis.

Didžiausia sporto klubo naujiena – atskira treniruočių zona „Booty zone+“ su ypač moterų pamėgtais sėdmens raumenų treniruokliais. Tokio tipo treniruočių zona yra pirmoji „Gym+“ sporto klubų tinkle.

„Laikomės devizo, kad kiekvienas naujas „Gym+“ sporto klubas turi būti geresnis už visus anksčiau atidarytus. Dėl šios priežasties kiekviename jų ieškome naujų, patogesnių ir inovatyvesnių sprendimų savo klientams“, – teigia M. Badikonis.

Sporto klubo lankytojams siūlomas vienas plačiausių grupinių treniruočių pasirinkimų – daugiau nei 60 skirtingų treniruočių per savaitę. Naujasis „Gym+“, kaip ir visi tinklo sporto klubai, bus atviras klientams 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę ištisus metus.

Pasak „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos vadovo Dominyko Mertino, naujas sporto klubas didžiausiame prekybos ir pramogų centre Vakarų Lietuvoje buvo itin laukiamas lankytojų.

„Prekybos ir pramogų centrų lankytojai teigiamai vertina jiems siūlomų paslaugų įvairovę. Prekybos centruose lankytojai ne tik apsiperka, bet ir leidžia laisvalaikį bei pramogauja, taip pat rūpinasi savo geresne savijauta apsilankydami pas sveikatinimo ir grožio paslaugų tiekėjus. „Gym+“ sporto klubas puikiai papildys Klaipėdos „Akropolio“ uostamiesčio gyventojams bei svečiams siūlomų paslaugų asortimentą“, – sako D. Mertinas.

Penki „Gym+“ sporto klubai jau veikia prekybos centruose, tad Klaipėdos „Akropolyje“ tikimasi pakartoti sėkmingą verslo modelį.

„Savo veiklą ir plėtrą grindžiame detalia duomenų analitika, ne išimtis – ir lokacijos pasirinkimas. Klaipėdos „Akropolis“ yra vienas populiariausių prekybos ir pramogų centrų Lietuvoje, tad tikimės, jog atrasime sinergiją ir „Gym+“ sporto klubo nariai papildys prekybos centro lankytojų srautus bei atvirkščiai“, – sako didžiausio Lietuvoje sporto klubų tinklo direktorius M. Badikonis.

Klaipėdos „Akropolyje“ duris atvėręs „Gym+“ sporto klubas yra antrasis tinklo klubas uostamiestyje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close