Verslas

Neringa ieško ambicingų ir naujoms idėjoms atvirų specialistų

Naujų komandos narių paiešką skelbia unikaliausia Lietuvos savivaldybė, garsėjanti išskirtiniu gyvenimo būdu bei kultūriniu ir gamtiniu Kuršių nerijos paveldu. Prisijungti prie komandos ambicingus ir naujoms idėjoms atvirus specialistus kviečia Neringos savivaldybės administracija.

Neringai šiuo metu ypatingai reikalingi diplomuoti specialistai, kurie prisidėtų prie gražiausio Baltijos pajūrio kurorto tvaraus vystymo, prižiūrint ir atnaujinant viešąsias erdves ir  infrastruktūros objektus,  spendžiant  klausimus susijusius su teritorijų planavimo iššūkiais, padedant įgyvendinti savivaldybės strateginius tikslus, skatinant turizmo inovacijas, o svarbiausia – puoselėjant neringietišką dvasią ir išskirtinumą.

Neringos savivaldybės administracija skelbia konkursus keturioms valstybės tarnautojų pareigybėms užimti.

Naujo vadovo nekantriai laukia Miesto tvarkymo ir statybų skyriaus darbuotojai. Šiuo metu Neringos savivaldybės administracija įgyvendina ne vieną svarbų infrastruktūrinį projektą. Miesto tvarkymo ir statybų skyriaus vedėjui tektų prisidėti prie Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcijos įgyvendinimo, darnaus judumo priemonių diegimo atnaujinant gatves ir takus, vystant žvejams skirtą infrastruktūrą, aktyvaus laisvalaikio erdves. Planuose ir Juodkrantės uosto statybos. Užduočių ir veiklos tikrai netrūks, bet visa tai neabejotinai atneš naujas ir vertingas patirtis prisidedant prie gyvenimo ir poilsio galimybių gerinimo Neringoje.

Siekiant užtikrinti darnias teritorijų planavimo procedūras, Neringos savivaldybės administracija ieško Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiojo specialisto. Dirbant šiame skyriuje tikrai netrūksta iššūkių derinant Neringos išskirtinumą kuriančius gamtosauginius ir paveldosauginius interesus, tad dirbti ne tik bus nenuobodu, bet ir turėsite visas galimybes tobulėti ir gerinti savo žinias teritorijų planavimo srityje.

Neringa taip pat ieško Strateginio planavimo, investicijų ir turizmo skyriaus vyriausiojo specialisto, kuris skirtų dėmesį nuosekliam savivaldybės strateginių tikslų įgyvendinimui ir kurortinių tradicijų stiprinimui ir sklaidai.

Pastiprinimo reikia ir Neringos savivaldybės administracijos Teisės skyriui – skelbiamas konkursas šio skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigoms eiti.

„Neringos savivaldybės administracija labai laukia naujų komandos narių, su kuriais nekantrauja įgyvendinti darbus, skirtus gerinti gyvenimo ir poilsio kokybę. Kiekvienam prisijungusiam prie komandos teiksime visą įmanomą pagalbą, kartu ieškosime sprendimų, kaip greitai ir lanksčiai spręsti kilusias problemas.  Sudarysime galimybes mokytis.  Dirbti Neringoje ir Neringai – išskirtinė patirtis. Darbo dėka neabejotinai tapsite išskirtinės bendruomenės dalimi, o atokvėpių nuo darbo metu turėsite galimybę džiaugtis unikaliu kraštovaizdžiu, Baltijos jūros ir Kuršių marių kaimynyste“, – prisijungti prie komandos kviečia Neringos savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Šakalys.

Neringos savivaldybės administracija kelionės į darbą (iš darbo) išlaidas dalinai kompensuoja. Be to, atsižvelgiant į darbo specifiškumą ir rezultatus, gali būti derinamos galimybės dalį darbo laiko dirbti nuotoliu.

Daugiau informacijos apie skelbiamus konkursus rasite čia>>> 

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close