MiestasRenginiai

Įsibėgėja Klaipėdos sporto festivalis

Visą rugpjūčio mėnesį uostamiestyje savaitgaliais virs sporto aistros, Klaipėdoje praūžęs pirmasis šių metų Klaipėdos sporto festivalio akcentas – Vandens sporto festivalis užkėlė aukštą kartelę ir nuotaikingai pradėjo net visą mėnesį mūsų mieste truksiantį sporto renginių ciklą. Danės upėje ir Danės skvere per Vandens sporto festivalį netrūko sportinio azarto, įvairiausių rungčių, atrakcijų ir šou elementų. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai, atvykę į renginį patyrė daugybę neišdildomų emocijų, o finalinis renginio akcentas – „Flyboard“ pasirodymas daugelį paliko be žado. Ekstremalių pojūčių mėgėjas Aurimas Šacauskas, vandens srovės veikiamas, kilo į maždaug 8 m aukštį, darė visokius triukus, nardė kaip delfinas ir kaitino žiūrovų emocijas. Šis pasirodymas truko apie 15 minučių ir žiūrovai jį stebėjo prikaustę dėmesį.

Vandens sporto šakų festivalyje veiklos rado visi: tiek maži, tiek dideli. Dalyviai su šeimomis išbandė pramoginį irklavimą, turistines baidares, irklentes, tarpusavyje pasivaržė ir dar buvo apdovanoti medaliais.

Daug emocijų kėlė vikingų valčių lenktynės, žiūrovų azartą kurstė „Dangės dvikovos“ katamaranais, o labiau patyrę irkluotojai varžėsi vienviečių akademinių valčių sprinto varžybose, prie kurių organizavimo prisidėjo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Vakarų Lietuvos taryba. Pastarajai vadovauja prieš kelias dienas Klaipėdos miesto garbės piliečiu pripažintas Vytautas Čepas.

Danės skvere ant kranto visi norintieji išbandė savo jėgas irklavimo treniruoklių „Concept2“ varžybose.

Taip pat krantinėje, kuri itin gražiai buvo išpuošta balionais, vyko linksmi konkursai vaikams ir suaugusiesiems. Maloniai stebino ir mėgėjiškos žūklės varžybos, kur žvejai traukė ir daugiau nei kilogramą sveriančias žuvis.

Renginys visiems dalyviams buvo nemokamas, o geriausieji dar išsivežė ir krūvą medalių bei vertingų prizų.

Renginio organizatoriai – Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos irklavimo centras, BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos sportininkų namai pasistengė, kad žiūrovams netrūktų emocijų ir veiksmo.

„Išties smagus ir nuotaikingas renginys. Vandens pramogos, būriai dalyvių, puikus oras, daug besišypsančių žmonių. Smagu buvo dalyvauti šioje šventėje“, – sakė varžybų dalyvius apdovanoję Klaipėdos miesto valdžios atstovai – Savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas, Klaipėdos vicemerė Lina Šukytė-Korsakė ir Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.

Kviečia į Žmonių, turinčių negalią šventę

Jau rugpjūčio 5 d. (šeštadienį) Klaipėdos futbolo mokyklos stadione vyks Žmonių, turinčių negalią vasaros sporto festivalis.

Klaipėdos futbolo mokyklos stadione visi dideli ir maži, šeimos ir įvairūs klubai kviečiami ne tik sudalyvauti įvairiose specialiose festivalio sportinėse rungtyse, atrakcijose ir gera nuotaika užkrečiančiose veiklose, bet ir pamatyti Lietuvos triračių sporto asociacijos bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatą.

Renginio metu dėmesio bus skirta ir įvarių sutrikimų turintiems vaikučiams bei jų tėveliams, kuriuos organizatoriai kviečia susipažinti su specialių poreikių vaikais ir jaunimu dirbančiomis organizacijomis, lavinančiomis priemonėmis prekiaujančiomis įmonėmis bei kitais sveikatingumo, sporto ir geros nuotaikos atstovais, kurie pasirūpins, kad renginys būtų įdomus, smagus ir, žinoma, naudingas!

Žmonių, turinčių negalią vasaros sporto festivalis yra skirtas plėtoti sporto, sveikatingumo ir aktyvaus gyvenimo būdo kultūrą. Festivalis taip pat siekia didinti informuotumą apie įvairias žmonių su negalia sporto ir fizinės veiklos galimybes Klaipėdos mieste.

Šis renginys – nemokama galimybė visų amžiaus grupių ir visų negalios formų žmonėms susiburti, bendrauti, sportuoti, mokytis ir gerai praleisti laiką.

Registracija į Žmonių, turinčių negalią vasaros sporto festivalį vyks renginio dieną Klaipėdos futbolo mokyklos stadione (Paryžiaus Komunos g. 16A) nuo 11.15 iki 12.00 val. Sportinėje dalyje laukia net 15 varžybų ir įvairių rungčių: smagios futbolo rungtys, individualių krepšinio įgūdžių konkursas ir smagios krepšinio rungtys, snaiperio konkursas atsisėdus ir atsistojus, Lietuvos triračių čempionatas, neįgaliųjų slalomo vėžimėliuose parodomoji rungtis ir varžybos, jėgos sporto varžybos: štangos kėlimas, hantelio laikymas, rankų lenkimas, bočia, lengvosios atletikos estafečių rungtys, šaudymas iš lanko, diskgolfas, smiginis, šaškės, šachmatai, kliūčių ruožas.

Renginyje laukiama ne tik Klaipėdos, bet ir įvairių Lietuvos miestų neįgaliųjų organizacijų ir sportininkų bei svečių iš užsienio šalių. Geriausiųjų laukia medaliai ir prizai.

„Būkite aktyvūs ir įsiliekite į šią šventę“, – ragina renginio organizatoriai – Klaipėdos miesto savivaldybė, BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos sportininkų namai.  

Kiti planuojami Klaipėdos sporto festivalio renginiai ir jų datos:

rugpjūčio 12 d. „Bastionų taurė 2023“. Bėgimas vyks Jono kalnelyje;

rugpjūčio 19 d. Baltijos šalių pakrančių irklavimo čempionatas pirmą kartą Klaipėdoje vyks II Melnragės paplūdimyje;

rugpjūčio 20 d. Paplūdimio sporto festivalis. Vieta – II Melnragės paplūdimys;

rugpjūčio 26 d. Būrelių ir sporto mugė. Vieta – Poilsio parkas.

Daugiau informacijos apie visus Klaipėdos sporto festivalio renginius – internetiniame puslapyje www.klaipedossportofestivalis.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close