Miestiečiai

Šimtmečio naujagimiams – trispalvės kojinaitės

Minint Lietuvos valstybingumo šimtmetį, asociacija „Padedu augti“, VŠĮ „Mediapressa“, blogas „Suomiškas ugdymas“ ir Lietuvos savivaldybių asociacija 2018 m. pradėjo organizuoti prasmingą trispalvių kojinaičių mezgimo akciją „Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli“. Akcijos tikslas suburti Lietuvos bei užsienio gyventojus, bendruomenes ir organizacijas trispalvių kojinaičių mezgimui 100-mečio kūdikiams ir taip paminėti Lietuvai svarbią sukaktį – valstybės atkūrimo šimtmetį.

Bendradarbiaujant su Lietuvos gimdymo namais, kojinaitės yra intensyviai dalijamos 2018 m. gimusiems naujagimiams.

Liepos 5 d. vienas tokių vizitų įvyko ir Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, kurio metu akcijos organizatoriai Lietuvos mastu bei koordinatoriai Klaipėdoje – Klaipėdos miesto savivaldybės ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro atstovai – aplankė naujagimius ir įteikė šiltas bei prasmingas dovanas – trispalves kojinaites.

Didžiąją dalį Klaipėdoje gimusiems kūdikiams perduotų kojinaičių per kelis mėnesius numezgė ir akcijos koordinatoriams perdavė klaipėdiečiai.

„Meilė Lietuvai prasideda nuo mažų dalykų. Ir ši akcija parodė, kad Lietuva žmonėms yra brangi, o šį kartą savo meilę klaipėdiečiai sudėjo būtent tiems, kurie atėjo į šį pasaulį, ir tiems, kurie dar ateis. Dėkoju visiems, kurie prisidėjo prie šios akcijos – tiek mezgėjams, tiek organizatoriams, tiek kūdikių mamoms ir tėčiams bei tikiuosi, kad tas patriotizmas per šias mažas kojinaites persiduos ir mažyliams“, – sakė kartu su akcijos organizatoriais mažylius aplankiusi Klaipėdos miesto mero pavaduotoja Judita Simonavičiūtė.

Klaipėdos universitetinės ligoninės Gimdymo skyriui perduota 100 porų Lietuvos vėliavos motyvu puoštų rankų darbo kojinaičių.

Parengta pagal Klaipėdos miesto savivaldybės informaciją

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close